Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Háda és...

Mi a véleményetek a Háda és Cream turkálókról?

Figyelt kérdés
Valami olyan helyet keresek ahol a külföldi ruhákból nem az ócska fast fashiont adják el túlárazva, ami 2 hónap alatt szétkopik...

2022. nov. 11. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jobb jelenleg...


Arra senkinek nincs ideje, hogy 4-5 kerületet végigbumlizzon, 8-10 kis turiban, és "hátha lesz valami"...


Ezekben a nagyokban sokkal nagyobb az esély, hogy kincset találsz.

2022. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Indokolatlanul drágák és közben szarok.
2022. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem arban, minosegben ugyanazok, mint egy fast fashion uzlet (hiszen eleve fast markakat arulnak szinte fast aron). Nekem mondjuk az a "bajom", hogy bemegyek egy Resevedbe, amit egy kicsit kulturaltabbank, puccosabbnak tartok, mint egy h&met (bar a h&m szerintem alja kategoria, de ez most mellekes) , es ugyanolyan budos honaljszagu es alapozofoltos az adott holmi, amit leveszek a vallfarol... Bocsi, kicist eltertem, de probaltam "reprezentalni"
2022. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

A Hádáról tudok nyilatkozni.

A kilósban alaposan át kell nézni a ruhát, mielőtt megveszed, mert könnyen lehetnek rajta sérülések. Elég sok nyúlott, kopott, szakadt, hiányos darab van sajnos a kilós turikban. De elvétve lehet találni hibátlan csodákat is.

A darabáras turikban jobb minőségű ruhák vannak, nyilván ezek így drágábbak is. Lényegében érthető, hogy az olcsóbb helyre a rosszabb minőséget küldik, a drágább turiba pedig a válogatott jobbak kerülnek.


Ha személyesen akarok turizni és van időm, akkor szeretek Hádázni. Néha viszont itthonról, online turikból shoppingolok.

2022. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!