Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon sürgős.. ,hogy szeretné...

Nagyon sürgős.. ,hogy szeretnék Karácsonyra valakinek venni egy Nike cipőt és már sok mindenhol megnéztem de, nem találtam vagy meg drága volt..! Valaki tud ilyet valahol? Bárki.. Nagyon megköszönném ha valaki találna!!

Figyelt kérdés

Egy Nike Air Wapormax 2019 Gold/Black-ot kerestem először ami nagyon jól nézett ki de, sajnos sok helyen nincs raktáron..! :(

Ha valaki találna olyat véretlenül valahol neten, külföldi oldalon (én azalatt EU országokra gondolok.. akkor küldje már el ide..!

Illetve egy Nike Air Wapormax 2021 szürke vagy fekete színűt keresek ha nagyon nincs 2019-es.. Köszönöm Szépen aki segít keresni!!



#karácsonyi ajándék #Nike Air Wapormax 2019 Gold/Black #Nike Wapormax 2021
2022. nov. 19. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Culi Reseller csoportot érdemes keresni a Facebookon vagy az Instagramon. Egy próbát megér, hátha.
2022. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Irtam nekik és sajnos ott nincs!
2022. nov. 20. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!