Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornadressz jó lehet aláöltöző...

Tornadressz jó lehet aláöltözőnek leg alsó rétegnek?

Figyelt kérdés
Fiúk lányok akinek van tapasztalata meg osztaná ezt!

2022. nov. 23. 08:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Jó minőségű nagyon kényelmes de télire inkább body-t hordok mert azt szét lehet kapcsolni lent
2022. nov. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Aha értem, és az milyen anyagból készül?

Mert úgye ezt azért kérdezem hogy olyan pamutos akkor abba ha dolgozol, és meg izzadok az nem nagyon jó ám. A tornadressz meg ugye olyan lycrás fényes anyagú. Azért gondoltam azt hogy az előnyösebb lenne, kinti viseléshez ruha alá.

2022. nov. 23. 09:23
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kintre főleg body, jóval melegebb. Dressz meg légátereztő ezért nem a legjobb télire, meg ha wc-re kell menni akkor minden felső rétegből ki kell bújni
2022. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem melegít és nem lehet benne wc-re menni.


Inkább egy body ami erre való.

2022. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ok rendben köszönöm a tanácsokat mindenkinek.
2022. nov. 23. 10:11
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor bodyt próbálom meg.
2022. nov. 23. 10:11
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem mind a kettő van, mind a kettőt rendszeresen szoktam hordani már mint bodyt vagy tornadresszt. Viszont nekem a tornadressz is olyan mint a body alulról szét lehet kapcsolni így nem kellemetlen ha el kell mennem nagy wc-re. Viszont hatalmas nagy előnye mind kettőnek hogy nagyon jól védi a derekadat, ha esetleg sokat hajolgatol ez az egy biztos hogy védi a hátad, vesédet. Szóval akármilyent veszel fel csak nyersz vele. Én nálam ez egy természetes alap ruha, én alváshoz is szívesebben fel veszem mint bármely mást.
2022. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Intimissimiset hordok az úgy tudom viszkóz.
2022. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan body van aminek az anyaga olyasmi mint a tornadresszé és van egy kis alsó száras része nekem nagyon be vált amúgy én férfiként hordom.
2022. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

A tornadresszt nem arra találták ki hogy aláöltözetnek hordjuk. A normális anyagú tornadresszek légáteresztőek és a másiklényegük hogy a testre teljesen rátapadva kövessék a vonalakat hogy minden féle mozgás kényelmes legyen mint ha meztelen lennél. A légáteresztő tulajdonságának is az a lényege hogy ne fülledj bele piszok hamar ha egy intenzív mozgás miatt leizzadnál. Télen ez szinte semmit nem véd ha ráöltözöl, nyilván valami enyhe védő ahtása van mondjuk a derekadnál hogy mégse a csupasz derekad kapja a hideget, de önmagában annyira sokat nem véd. Másik az hogy léteznek pamut dresszek, ezek inkább az iskolai kötelező gagyibb dresszekre jellemző hogyilyenekből is készültek. Ezeket én nem is nevezném tornadressznek csak egy tornadressznek kinéző ruhadarabnak mondanám. Az mondjuk aláöltözetnek éppenséggel jó lehet.

Aláöltözetnek a body a legjobb, amik azért nem lycra anyagból vannak mint a tornaruhák, hanem paumtból, viszkóz meg ehhez hasonló jóval vastagabb anyagból vagy olyanból ami jobban szigetel, jobabn benntartja a testhődet, és nem engedi át a hideget sem annyira. Persze ezek nem alkalmasak sportolásra mert úgy beleizzadsz hogy alig fogod várni hogy lehámozd magadról. Másik az hogy a bodyknak alul patent vagy kapocs van ami azért elég zavaró tud lenni ott ent és nyilván egy sima sétánál nem, de egysportolásnál eléggé. A tornadresszeknek meg ezért nincs ott se kapocs se semmi hogy ne okozzon gondot, plusz egy spárgánál azért ne kapcsolódjon ki vagy bármi másnál sem.


Persze léteznek olyan dresszek amik vastagabb anyagból vannak azért és azok talán jók lehetnek alá öltözőnek csak ha hosszabb időre veszed fel és wc-zned kell akkor igen csak macerás lesz.



Én a tornadresszt csak akkor veszem fel ha tornázok itthon vagy bármi és akkor csak azt viselem, semmi mást. Futni is szoktam nyáron dresszbe amikor kint már abszolút nincs hideg. Ha nem a város közepén alknék simán kimennék a közeli rétre egyszál dresszbe, de mivel nem lakok közel így odáig ki kell menni akkor egy rövidnadrágot felszoktam venni

2022. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!