Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem fura, ha egy pasi atlétát...

Nem fura, ha egy pasi atlétát hord az utcán nap mint nap, ami aláöltözős atléta?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
De,ha normális atlétát hordanak azzal nincs bajom.De amikor ezt a feszülős aláöltőzöset hordják az brutális szerintem.
2018. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Csak vannak olyan helyek, ahova nem való, pl. étterem, stb. De ha az utcán abban sétál, az nem gond.
2018. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa??
2018. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Ha a csajoknak lehet edzőterembe sportmelltartót viselni illetve utcán futni akkor egy pasinak meg az atléta is megengedett.
2018. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Itt pesten mar semmi sem furcsa.

N

2018. júl. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 maoriérzések ***** válasza:
93%
Barna szandállal,fehér frottírzoknival elmegy.Amúgy nem fura,hanem tök gáz.
2018. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 turosbukta01 válasza:
6%
Miért lenne fura?
2018. júl. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fura. Legalábbis engem nem zavarna. Persze vannak olyanok is biztos, akik furának tartják, de akkor is mi van?! Nem ő hordja, attól még, h neki nem jön be, más meg ebben érzi jól magát. Mindig lesznek olyanok, akik valamelyik végletet képviselik, szerintem kár ezzel foglalkozni.

Rám pl a harisnya miatt néznek furán, h ilyenkor is hordok. Főleg csajok értetlenkednek amúgy, h hogy birom elviselni magamon... Viszont nem szeretem, ha csupasz a lábam, és mezítláb cipőt hordani. Ezért hordok szulervékony (8denes) harisnyát, amit szinte érezni sem lehet a lábon, és egyáltalán nem meleg.... Most ezzel picit eltértem a tárgytól, de azt akartam ebből kihozni, h általában megvan az oka, h ki mit miért vesz fel, ezért ha furának tartják mások, ha nem nem szabad, h befojásoljon...

2018. júl. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem fura. Ha kövér akkor nem neki jól. I ki van pattintva akkor jól néz ki. Amúgy nyáron meleg van... Mindenkinek.
2018. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
48%
Bocsánat...a lányoknál a legging nevű csodálatos találmány, az is aláöltöző, gondolom, kedves kérdező, te is hordasz olyat, én meg attól hányok, főleg, ha plöttyedt valagú nőkön van. Igaz ez az atlétára is, sörhassal gáz, de ha van mit megmutatni az embernek, hát tegye, inkább az, mint a sok áll üzletember a H&M-es ingjében, ami feszül a hasaukon, a vállukon meg lötyög, de valahogy k@rva elegánsnak hiszik magukat.
2018. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!