Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel...

Milyen ruhát vegyek fel koncertre?(énekelni fogok) 22/l

Figyelt kérdés

Egyetemi adventi koncerten fogok énekelni, zongora-és hegedűkísérettel, egy komolyabb témájú; de könnyűzenei dalt. Lesz sok komolyzenei darab, tánc, versek is… Egy (2centivel) térd fölé érő, A vonalú szoknyás, ujjatlan, csipkebetétes ruha jó választás lehet magassarkúval?

Fenyőzöld színben, sötétkékben vagy bordóban? (Se alul,se túlöltözni nem szeretnék.)



2022. nov. 24. 22:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

De miért térd fölé érőt akarsz?!


Egy komoly, adventi koncertre és ilyen komoly zenei kísérethez én valami elegánsabb, hosszú, nemesebb megjelenést képzelnék el és nem olyat, ami a lábadra irányítja a figyelmet.

2022. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam, csak úgy éreztem az lehet, hogy kicsit sok lenne…félek, hogy túlöltözött lennèk benne, az olyan “estélyis”. A helyszín sem extrán elegáns, az egyetem aulájában lesz. Akik zenélnek általában fekete-fehér ünneplő szerűben szoktak lenni, (fekete ceruzaszoknya, fehér ing) vagy esetleg fekete egyberuha, de láttam már nőket fellépni elegánsabb nadrágban is…a férfiak pedig többnyire ingben öltönynadrággal. De volt már akin zakó volt…

Lehet, hogy rosdz elgondolás, de az éneklés miatt gondoltam, hogy én inkább egyberuhát vennék fel…

2022. nov. 24. 23:01
 3/22 anonim ***** válasza:
21%

Hát vehetsz egybe ruhát, de valami elegánsat és hosszút! Nem kell uszály, de mégis inkább lennék királynőnek öltözve, semmint könnyű nőcskének.


Bár ha nincs túl jó hangod, akkor érthető, ha a lábaddal is operálni szeretnél! :)

2022. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hosszú szoknyában/ruhában még senkit sem láttam ott, a konferanszié is egy térd fölé érő szűk ruhában volt legutóbb, előtte pedig egy ceruzaszoknyában egy barnás felsővel
2022. nov. 24. 23:06
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Én is a hosszabb ruhára szavazok.
2022. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nyilván nekem is jobban tetszik a hosszú, csak pont attól félek, hogy királynőnek öltöznék…nem az a célom, hogy kitűnjek, szeretnék viszonylag visszafogott maradni
2022. nov. 24. 23:07
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan felveheted.
2022. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2022. nov. 24. 23:08
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Ha neked is jobban tetszik a hosszú, akkor miért akarsz mindenáron beleolvadni a középszerűségbe?!


Ha én énekelnék, nekem pont az lenne a célom, hogy kitűnjek és ragyogjak, mint egy királynő! :)


Szerintem ne félj ragyogni! ;)


Mivel lesz az jobb, ha a kutya se fog rád emlékezni?!

2022. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi :) kezdetek meggyőzni! Küldöm milyenekre gondoltam kb.
2022. nov. 24. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!