Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik fast fashion boltban...

Melyik fast fashion boltban vannak a legjobb minőségű férfi farmerek?

Figyelt kérdés
Melyik fast fashion boltban a legjobb a farmerek minősége?Zarában szoktam venni,de nem vagyok vele megelégedve,pedig elvileg a zara jónak számít a fast fashion boltok közt.a fermerok hamar kinyúlnak,kikopnak,és sz*r szaguk van,kb 3. mosás után jön ki belőle teljesen.egyszerű kék,fekete skinny farmert keresek,max egy két szaggatás lehet rajta.az a baj,hogy normális egszerű farmert eddig csak a zarában találtam,ami a bershkaban van az szóba se jöhet,mert szerintem borzasztó stílusú,newyorkerben talán még rosszabb a minőség mint a zarában.Ki hol vesz farmert?

2022. nov. 25. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én párom farmerei mind a H&M-ből vannak és teljesen meg van elégedve velük. A szar szag elkerülése érdekében érdemes rendszeresen tisztálkodni.


A levis farmerek is elég jók.

2022. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy. az nem jutott eszedbe,hogy talán azért büdösek a nadràgok,mert valami isten háta mögötti gyàban csinálják őket?és gondolom szemétből van újrahasznosîtva az alapanyag
2022. nov. 26. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Levi’s farmereket hordok, tartósak. Egyéb szövet nadrág amit meg is vettem azok H&M és Pull&Bear, de a farmer anyagoknál én is éreztem a minőség hiányát, nagyon műszakis és nem strapabíró anyagokat használnak, csak egy Zara rövid farmerem van ami elfogadható szint, nézd meg az anyag összetételt egy Levi’s és egy nem bevált nadrágnál aztán pedig a tanulság alapján vedd a következőt :)
2022. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és pont én is a letisztult, szaggatás stb mentesség miatt maradtam a Levi’s mellett. Sok év után van pici szín kopás csak, de kulturált továbbra is, illetve skinny nem bírja olyan jól a nagyobb terpeszeket, lett 1-2x varrva középen.
2022. nov. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress Levist leárazásokkor, az enyémnek nincs baja 4 év után sem.
2023. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!