Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein oldalon a ruháknak...

Shein oldalon a ruháknak milyen a minősége?Mérettáblázat.megfelelő? Árukhoz képest gondolom,hogy nem a legjobb. De hordhatóak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Bár én még nem rendeltem onnan, de nagyon sok ilyen kérdés volt már és van aki szerint egész jó a minősége, van aki szerint egy átlagos h&m-es ruha szintű. Én túl sokat nem várnék azért tőle, de az biztos, hogy hordható és feltételezem, hogy itt is vannak azért minőségbeli eltérések. Nézd meg mindig a kommenteket, oda le szokták írni, hogy milyen a ruha és azt is, ha a méret kicsit nagyobb vagy kisebb a kelleténél. Szoktak arról is képet feltölteni, hogy rajtuk milyen, abból is ki lehet indulni.
2021. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerinte ultra gagyi, meg a new yorkernel is gagyibb.
2021. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendeltél már onnan?
2021. jún. 8. 08:02
 4/6 anonim válasza:
8%
z árát szerintem megéri, de messze nem olyan jó mint a H&M szerintem. Poliészter volt a top amit rendeltem és még a méret is túl nagy lett, holott más ruhaboltokban mindenhol jó volt az xs-es méret.
2021. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Snezi válasza:
100%

Én már nagyon sokat rendeltem. Eltérő minőségűek.Igen van gagyi,és ugyanúgy van nagyon jó minőségű is, éppen ahogy van a New Yorkerben,a H&M-ben vagy a Zaraban is, amikért egy forintot nem adnék, bár a 3 üzlet közül csak a két utóbbiban vásárolok. Sokkal nagyobb a választék a Shein oldalán, ugyanazt a minőséget megkapod olcsóbban, ha figyelmes vagy. Minden ruhánál ott a mérettáblázat, ha leméred magad és kiválasztod az annak megfelelő méretet, akkor azzal nem lesz gond,hogy túl kicsi vagy nagy lesz. Nem szabad úgy vásárolni ahogy egy előttem kommentelő írta,hogy neki mindenhol jó az xs méret...hát nem tudom, nekem már volt hogy a Zaraban vagy a H&M-ben egyel kisebb vagy nagyobb méret kellett valamiből.

Jaj igen és én is mindig nézem a vásárlók véleményeit. Sokan töltenek fel képet miután megkapták a rendelésüket, azokon látod hogy milyen valójában a felső, az anyaga, ahogy áll,mennyire átlátszó esetleg stb. Nekem szerencsére minden jó lett. Bátran rendelhetsz, ha ezeket figyelembe veszed.

2021. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#4 vagyok igazából azon csodálkoztam, hogy a véleményeknél mindig csak azokat látom amik 5 csillagosak. Nem tudom ez csak velem van-e így.
2021. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!