Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viseltek menstruáció...

Mit viseltek menstruáció ideje alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig is nagyon zavart, ha átlátszódott a bugyim vonala, emiatt tangát hordok. Viszont a menstruációm első napján mindig betétet viselek, a többin tampont... (Eddig mindig úgy volt, hogy az első nap volt szerencsém otthon maradni)


Holnap viszont iskolába kell mennem és akkor fog megjönni. Fogalmam sincs, hogy mit vegyek fel, mert minden nadrágomon áttűnik a vonala, emiatt gondoltam arra, hogy majd szoknyát hordok, de a tesióra ugyanúgy ott van. Valaki valami tanács?

(Bocsánat az összeszedetlenségért)



17/L


2022. nov. 27. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Tampont használok és tangát mindig.
2022. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Félek bevállalni első napra tampont, nem akarom, hogy emiatt ázzak át
2022. nov. 27. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hosszú felsőd?
2022. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért gondolod hogy emiatt átáznál? pont a tampon a biztonságosabb szerintem. Cseréld sűrűbben ha ennyire aggódsz.
2022. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem látszik át annyira feltűnően szerintem :) nincs esetleg vastagabb anyagú nadrágod? Vagy alá egy vastagabb harisnya már szépen tud takarni. De amúgy olyankor én is jobban szeretem a szoknyát (én csak ritkán tamponozok). De amúgy tamponnal se ázol át ha megfelelő méretet teszel be és cseréled időben. Sokan erős vérzéssel is használják. Tesin meg nem csak lányok vagytok együtt? Meg nekünk menstruációra adtak felmentést is anno mindig
2022. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos lányok fiúk együtt, ráadásul a tanár nem fogad el ilyen okot, illetve szülői felmentést sem. Úgyhogy majd valahogyan meg kell oldanom
2022. nov. 27. 18:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sem tangát hordok. Ha nem gyűrött vagy megcsavarodott a bugyi, akkor pl egy normálisabb anyagú farmeron nem kéne átlátszódnia.
2022. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem már nem érdekel, ha látszik a bugyim vonala. Nem érdekel, mit gondolnak róla mások, ha meglátják, és nem érzem úgy, hogy rejtegetnem kellene.

Egyébként a tampon mellé tehetsz a tangára is egy kis betétet, van direkt tangára való tisztasági betét. Sokat nem szív fel, de több mint a semmi. Esetleg a kelyhet is kipróbálhatod a későbbiekben, az magába gyűjti a vért, nem tud szivárogni, ha jól teszed fel.

2022. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint egyébként. Tampon, sima pamut bugyi, nem kell túlgondolni
2022. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Túléltem a napot egy melegítőben :)
2022. nov. 28. 14:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!