Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Így mehetnék első randira?...

Így mehetnék első randira? Sok nem látszik a ruhából de nincs más képem róla. Egy hosszú kabátot is felvennék bár nem sokat leszünk kint.

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 2. 11:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%

20.

Te nem a 19 vagy, mivel azt a kommentet én írtam.

2022. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
78%

Úristen, ilyen göncöket honnan szedtek? Olcsó, 100% műanyag, divatjamúlt. Komolyan a piacokon meg a kínakban igényesebb cuccokat árulnak, ezért el nem tudom képzelni, hogy honnan veszitek egyáltalán ezeket a fényes műszálas borzalmakat. A 2000-es években hordtak ilyet vidéki diszkókban. Az az otromba cipő is milyen...

Bár a kanapét elnézve kezdem azt gondolni, hogy ez kamu kérdés. Mert az is nagyon retro darabnak tűnik. Szerintem ez nem mostani kép. Mostanság sem ilyen ocsmány ruhákat, sem olyan kanapét nem gyártanak.

2022. dec. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
22: Szeptemberi kép. Nálatok minden bútor új és a divat szerint aktuális? :D
2022. dec. 4. 22:45
 24/26 A kérdező kommentje:
Amúgy nem kínai ruha. Egy ismertebb (nem írom a nevét mert nem tudom szabad e) ruha boltban vettem.
2022. dec. 4. 22:46
 25/26 Miss Endzsi ***** válasza:
71%
Borzasztóan csúnya, a cipő is.
2022. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szar az egész öltözze normálsiasn
2022. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!