Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol bírok magyarországon...

Hol bírok magyarországon baggy/bő nadrágot találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! nagyon nehezen találok jó gabby/bő nadrágokat, és végül mindig csak arra juttok hogy pár mérettel nagyobbat veszek, volt hogy a bershkába találtam egy jó darabot, de olyan ritkának érzem, max turkálóba szoktam találni de még ott is ritkán

Szóval megköszönném ha valaki tudna mondani egy kettő helyett ahol tudnék venni baggy farmereket


2022. dec. 3. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Gyerekek, mi van itt? 😂


Egy egész város lakosságát erős lenézni egy kérdés alapján. #2, te pedig büszke lehetsz magadra, hogy megnyomtál egy gombot. :)



Kérdező:

[link]

Ilyenre gondolsz?


Ha igen:

[link]

Rendelj online, olyan helyről, ahol vissza lehet küldeni, így ha nem jó, nem bukod el a pénzt.

2022. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 6. válaszólónak a normális választ, az a helyzet hogy férfibe keresek baggy nadrágot és bocsi, elfelejtettem oda írni ,:D

[link]

Ilyen témában keresek nadrágot, csak ugye ez nem nagyon fér bele a budgetem-be

2022. dec. 8. 19:07
 3/3 A kérdező kommentje:
(++-ba mondom) Nagyon durva hogy az emberek mennyire elbírnak fajulni itt azért mert valaki félre ír valamit, vagy azért mert valaki rossz kontextusba használ egy szót. Nem értem hogy mit nyertek abból hogy kiszemeltek kis hibákat és kiakadtok mintha a világ vége lenne, fel/le pontozgadtok, beleköttök a másikba, teljesen elveszíti az értelmét ez az oldal így :D merem állítani hogy váló életben is ilyen témába vagytok gratulálni tudok az ilyen seggfej embereknek. Emberek ide jönnek tanácsokért és elküldik a picsába egy emberi hiba miatt. na peace
2022. dec. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!