Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a born2be...

Rendelt már valaki a born2be oldalról?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható és milyen minőségűek a termékek? Cipők minősége?

#webshop #born2be
2022. dec. 4. 12:10
 1/3 anonim válasza:
64%
Egy trágyadomb az egész; vállalhatatlan minőségű cipők, amelyek nem ütik meg a minimális szintet sem - ócska kínai sz@rok, amelyeket megpróbálnak rásózni az olyan hülyékre, mint amilyen én is voltam. Mindent megörökítettem, kár, hogy ide nem lehet fotókat felrakni, mert akkor legalább lehet látni, hogy nem rosszindulatból írogatok, mert éppen így diktálja fényes úri kedvem. Visszaküldeni a győri telephelyre 3000 Ft feletti összegbe került, azt persze - hiába kértem - nem fizetik vissza, mert a visszaküldésnél nem megfelelő helyre kattintottam az oldalon. (Mi van?!) A visszaküldésnél nem is volt annyi karakter, hogy leírjam, mi a bajom, ezért ezt megtettem egy külön e-mailben, amelyben kértem a visszaküldés költségének megtérítését is. Az volt a válasz, hogy nem megfelelő felületen küldtem vissza, sajnálják. Hibás varrás, gyűrőtt műbőr felületek, borzalmas szag, a csizmák olyan dobozokban, amelybe a száruk nem is fér bele - szóval borzalom az egész. Az ügyfélszolgálat pedig gondolkodás nélkül ledobja a felelősséget magáról. Remélem, más nem esik bele ugyanabba a hibába, amibe én is, hogy elolvassa a csodálatos értékeléseket az oldalon, aztán meg mérgelődik, mert becsapva és megkárosítva érzi magát.
2023. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, nekem eddig 3 cipőm is jött onnan (két combcsizma, egy bokacsizma), mind kifogástalan állapotban, kényelmesek, használhatóak. Van onnan body-m is, ha ha jól tudom 5(?) darab, mind megfelelő méret, megfelelő minőség. Egy ingük nem tetszett, ami eléggé drága volt, de szúrós az anyaga. De ilyen minden fast fashion boltban előfordul. Nem rosszabb egy H&M-nél. Én szeretem.
2023. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Scala válasza:
51%

Nekem tegnap érkezett 3 db cipő. Mind kínai!! Kemény talp, kényelmetlen.

Ma próbálom vissza küldeni, de az online űrlap nem fogadja el a bankszámlaszámom. Így nem tudok tovább lépni, hogy rögzítsék a panaszom. Hívtam őket. Azonnal bekapcsol a rögzítő ami Kb fél percig beszél. Majd szétkapcsol a vonal. Folyt. köv....

2023. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!