Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, hány harisnyát “fogyas...

Csajok, hány harisnyát “fogyasztotok el” egy évben?

Figyelt kérdés
Mennyit kell vennetek, mennyit megy tönkre?

2022. dec. 5. 09:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám,hogy van ember aki számolja.
2022. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%
Csak unnepekkor hordok harisnyát, egyébként sohase vennék föl. Így ebből kovetkezve nagyon ritkán kell újat venni.
2022. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Már megint ez a beteg agyú harisnyafétises. Bezony csajok, az ilyenek osztanak le minket, hogy milyen szemetek a nők stb. stb. az nem számít, hogy aberrált beteg állatok.
2022. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Én most heti 2-3.Hidegben a vastag harisnyák tovább bírják, nyáron nem húzok.
2022. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokat évente mivel párom lábfétises és így akár egy együttlét alkalmával is "fogynak" a harisnyák :D
2022. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Csak eseményekkor, esküvő, diplomálsás stb. kor veszek fel olyan egyből meghalós fajtát. Egyébként jól bírják. Főleg télen hordok, azok nem szakadnak el, max kibolyholódzanak.
2022. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Én elég sokat. Gyakran veszek fel harisnyát a szexhez. Sok közülük egyszer használatos mert vagy a levételnél szakad ki, vagy végig rajtam van és párom a harisnyás lábamra, popsimra engedi a cuccot. Ezután nyilván nem fogom mosogatni hanem megy a kukába és veszünk valami másik szexi darabot. Azokat a darabokat amik tényleg csak rajtam vannak és semmi perverz nem történik velük többször is fel tudom venni, de ezek általában drágább minőségi harisnyák. Ezekre azért próbálunk vigyázni. Néha azért utcára is szoktam venni harisnyát, de azok tényleg sokáig bírják, és ezeket az ágyban nem szoktam viselni. 25/N
2022. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Metionin ***** válasza:
77%
Változó, vannak 2-3 éves harisnyáim is de kifogtam már olyat is, hogy 1-2 hordás után kiszakadt. Az utcára hordósak közül évente olyan 3 db-ot kell selejtezni, az edzésre használtak közül (balett) 10-15 is elmegy ha úgy van. Bár oda is külön használok rosszabb minőségűt gyakorláshoz és vannak a jobbak, drágábbak, amikben sajnálok pl. a talajon fetrengeni és azokat csak a fellépésekre veszem fel. A gyakorlósat azt hordom kvázi míg egyben van és nagy lyukak nincsenek rajta, úgyis retkes lesz :D
2022. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
0, mivel nincs
2022. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat
2022. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!