Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 30-as nő, ha...

Szerintetek egy 30-as nő, ha jó alakú, fiatalos, akkor öltözhet a mai divat szerint?

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
Mai divat? Pff. Az a gond a mai divattal, hogy aki harmincas, az most minden olyan dolgot lat 'divatkent'/'trendkent' vidszaterni, amit mar akkor gaz volt hordani, amikor mi tinedzserek lettunk. Amikor 7-10 eves voltam, akkor volt meno a trapeznadrag kislanyokon, most meg jon vissza.. De igazabol, amikor 13-18 eves voltam, mar gaz volt a trapez, es mindenki skinny-t hordott. A leggazabb mindig is a mom jeans volt. Ugy neznek ki a mai trendek, mintha rakattantak volna a fiatalok a white chick-s filmre, vagy a megneztek volna a mean girls-t meg a buffy-t, es sapitoznak h kimaradtak azokbol a fantasztikus trendekbol... Visszaterve, a harmincas nok, ezeket a trendeket mar leszarjak, mert a trendek par evenkent jonnek es mennek..
2022. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én imádom a mom jeanst

Bocsi😄

2022. dec. 9. 17:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Az meg mi a rosseb? Megnéztem de van mindenféle szabású farmer a mom jeans között.Ebből aztán semmi se derül ki. A 90 es években nem rémlik egyik fazon sem bocsi.. Ráadásul fel nem foghatom hogy minek ilyen idétlen nevet adni neki. Anya farmer.. bmeg..
2022. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg ha jó alakú nő vagy ,akkor mindegy ,hogy 30-as ,40-es vagy 50-es vagy ,akkor is hordhatsz nyugodtan bármilyen stílusú ruhát ! Az a lényeg ,hogy jól érezd magad benne ! Ne foglalkozz vele ,hogy másoknak tetszik-e az adott ruha ! Hiszen 2022-ben vagyunk !
2022. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze, simán.

Van egy kolléganőm, aki már 30+ -os, de a mai napig elkérik a személyiét a boltban, ha olyat vásárol. :)

2022. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!