Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerben kényelmes lehet...

Farmerben kényelmes lehet sportolni?

Figyelt kérdés

szeretnék eljárni futni és táncolni, de nem szeretem a melegítőt, csak farmert szoktam hordani, ilyesmi nadrágom van, ilyenbe is jó lenne?


[link]


2010. szept. 30. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, borzalmas. akkor már inkább leggingsbe.
2010. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*legingsben
2010. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem sose sportolj farmerben nagyon kényelmetlen egyik tesire elfelejtettm vinni felszerelést a tesitanár szivatásképpen 15 poercen keresztül futatot szal képzelheted majd meghalltam olyan rossz volt
2010. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha mindenképpen farmerben szeretnél futni járni, akkor időjárástól függően válassz egy kényelmesebb darabot.
2010. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

görkorizni pl lehet, és legalább véd a horzsolástól.


Amúgy kényelmetlen, egyrészt cseppet se nyúlik, másrészt nem szellőzik, és marhára beleizzadsz.


Lycra sportgatyák se jók?


Futáson elég röhejesen festenél, de te tudod. Táncra okés, csak tudj mozogni.

2010. okt. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer elfelejtettem az edzésre elvinni a tréning gatyámat és farmerba edzettem.Nagyon kényelmetlen volt...
2010. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!