Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan magassarkú, ami...

Van olyan magassarkú, ami kényelmes? Nem fáj benne igazán a lábad? Milyen fajta?

Figyelt kérdés
magassarkút akarok venni,de megkaptam,hogy úgyse lenne kényelmes..viszont én tudom,hogy a kis husis lábaimat optikailag nyujtaná :D
2011. aug. 13. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlással megszokod, de ha felpróbálsz két cipőt, hármat, akkor úgy is érzed, hogy melyik a tényleg kényelmetlen és melyik a nem rossz.
2011. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

egy magassarkúm van,6 centis sarokkal..de egy jó óra után,iszonyat kényelmetlen..

fazonra ilyesmi:

[link]

csak az enyém elegánsabb,műbőr :D

2011. aug. 13. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A paltformmal kicsit csalhatsz, abban úgy tűnik, hogy hű mekkora sarkakon jársz, de a talp vastagsága miatt kisebbnek fogod érezni:) Nem minden magassarkú kényelmes, sok múlik azon, hogy a sarka stabil legyen. Ha szereted a telitalpú cipőket, akkor azt nagyon tudom javasolni kezdésnek(hosszú nadrágban nem is fog látszani, hogy nem tűsarkú van rajtad). Arra is figyelj, hogy ne legyen szűk sehol, mert akkor tényleg nem fog menni az, hogy egész nap rajtad legyen. Ne feltétlenül törekedj a vékony formához, ha husi a lábad, mert abba bedagadhat. Ha mégis kicsit szoros lesz valahol, akkor egy nagyon enyhén nedves, tiszta rongyot tegyél a szoros részre, és óvatosan kalapáld ki (ezzel picit fellazítod ott a bőrt, ahol szoros)Nekem is husi a lábam. Erre a legjobb a hegyes orr lenne, de az speciel nekem kínzás, úgyhogy azokat a fazonokat választom, aminek az orra egy nagyon picit le van kerekítve (de nem teljesen kerek), vagy nem a hosszú, hanem rövidebb hegyes fazont. És fontos még, hogy ne rögtön az utcára vedd fel a cipőt, hanem otthon járkálj benne, és az első utadra vigyél a biztonság kedvéért egy pótcipőt (amiben esetleg haza tudsz jönni, ha baj lenne)
2011. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kenyelmes magas sarku cipom van, az egyik egy fekete pantos, a masik pedig egy szurke 10cm-es egybetalpi cipo, amit (most kapaszkodj meg)a kinakbol vettem 4000 Ft-ert.
2011. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van néhány magassarkúm, de hosszútávon egyik se kényelmes. Persze azért, mert nem szoktam hozzá(annyira sűrűn nem hordom..) A boltban szinte mindegyik kényelmes, de 1-2 óra állás, járkálás után pokoli mindegyik(nekem) de szerintem csak hozzá kell szokni.
2011. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van. De fontos szabály, hogy miután megvetted ne abba menj iskolába (gondolom iskolába, de ha munkába, akkor oda) vagy egész napos programra. Aranyszabály, hogy új cipőbe először 2-3 óránál többet ne legyél!
2011. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
valamit figyelembe kell venni egy magassarkúnál? pl legyen pántja a bokámnál,tartsa a lábfejem?ilyesmi?
2011. aug. 15. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!