Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vastagabb nylonzokni melegebb...

Vastagabb nylonzokni melegebb mint a sima?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm gyakran abban van még télen is, nem az a tipikus átlátszó hanem valamivel vastagabb.

Ez a fajta melegebb talán mint a sima zokni vagy miért szeretheti ennyire?



2022. dec. 13. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt tudom elmondani, hogy én miért szeretem (pasiként).

Nekem izzadékonyabb a lábam. Ebben nem tocsog az izzadtságban, hamar elillan belőle a nedvesség.

Nincs sarok kiképzése, úgy foroghat, igazodhat a lábon ahogy akar és nem kényelmetlen ezáltal. Olyan érzés mintha mezítláb lennék.

Én már alig bírom elviselni magamon a vastag (normál) zoknikat. Nem szeretem őket és kész.

Mióta ezeket hordom, a cipőim belseje nem feslik a sarok résznél belül. (Nem koptatja ki őket mint a pamutzoknik.)

2022. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.

Csak megfagysz benne kint.

2022. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz, természetesen a vastagabb (több denes) harisnya vastagabb, mint a sima vékony, ezáltal melegebb is - de nem lesz vastagabb, mint egy pamutzokni.


Valószínűleg az adott cipőbe kényelmesebb az illetőnek.

2022. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es

Hát képzeld hogy nem. Van többek között télre egy Tom Tailor vizálló bélelt cipőm. Az olyan meleg, hogy 5 fok felett fel sem tudom venni, mert ha bemegyek valami épületbe, belerohad a lábam. Munkahelyen le is kell vennem...

2022. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!