Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kantáros nadrág kényelmesebb...

Kantáros nadrág kényelmesebb mint a sima?

Figyelt kérdés
Egy autó szerelőnek például?

2022. okt. 20. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy autószerelőnek igen. De egy péknek nem. Más szakma is érdekel?
2022. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Előnye, hogy akkor sem csúszik le, ha zsebre vág az ember pár súlyosabb alkatrészt, szerszámot, ezt-azt. Eleve több zsebe van.

Hátránya - főleg nyáron -, hogy fel van gombolva mellig/ hátig, meleg.

2022. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nekem mindig bevág.
2022. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan jóllakott napközis kinézete van benne az illetőnek. Szóval gyerekes.
2022. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják nem ugrik ki belőle póló, jobban védi a derekad. Hát nem. nekem mindig kihúzta a pólót, pedig az alsógatyámba tűröm.

Emellett a mellrészén lévő zseb tök praktikus lenne. De nem az, mert amit odarakasz az az első lehajoláskor kipotyog. Ment már le telefonom szerelőaknába. Egy régi siemens teló. Úgy kopogott végig a motortéren mint a flipperben a golyó. :D

Aztán ott a wc... nagyon kell figyelni hogy ne húzd végig a kantárokat a padlón amit ugye mindenki sz.os lábbal tapos és csupa retek. Jártam úgy is, hogy kicsúszott a kezemből és hátul leesett, pont a csészébe amiben még ott volt a le nem húzott termés.

Szóval biztos jó valakinek valamire, de nekem nagyon nem jött be.

2022. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Banki alkalmazotton tudom leginkább elképzelni.
2022. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem főleg miután rajtam van nem fáj a hátam a derekam sem, van munkás kantáros nadrágom felső résszel, van egy normál hétköznapokra szintén kantáros az meg farmer az is egybe hozzá való felső rész, melkason nagy zseb az nagyon jó oda lehet tenni telefont pénzt stb, együtt használom a munka ruhámnál a felső részét is, úgyan így a farmer kantáros nadragomnak is a felső dzseki részét, mivel elől a melkason a nagy zsebeket használom, így pl a farmer kantárjait kívülre szoktam tenni a dzsekire, ugyan így a munkás kantáros nadrágnál is, nekem be jöt a kantáros nadrág főleg hátam nem fáj tőle, sokan mondták hogy nekem magas test alkalomhoz pl jól áll rajtam főleg kívül vannak a pántok.
2022. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!