Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normális az ilyen? Télvíz...

Normális az ilyen? Télvíz idején bokalengetős nadrág bokazoknival. Kivan a meztelen bokája. Ilyenekkel van tele minden. Nem tűnt fel, hogy TÉL van?

Figyelt kérdés
2022. dec. 14. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Igen normális. Ez a divat és ő így érzi jól magát.
2022. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Na majd a tüdőgyuszival is érezze jól magát.

Amúgy már rég nem ez a divat, mert TÉL van. Ez nyáron volt divat, szóval még erre sem lehet jogosan hivatkozni. Le vannak maradva.

2022. dec. 14. 21:47
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezeket én sem értem hogy nem fagynak szanaszét. Nekem ilyenkor már vastag thermo harisnya+nadrág+szőrös csizma kombó van, jó én meg extrém fázós vagyok, de na.
2022. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Vannak, akiknek fontosabb a divat, mint a kényelem, egészség stb. Ezzel nincs mit tenni, de én sem értem.
2022. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy nem telik neki másra. Ebben az esetben ne kritizáld, inkább segítsd, ha teheted.

Ha meg divatból csinálja, hát mi közöd hozzá?

2022. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Normális az olyan, aki idegenek kilógó bokáján meditál ennyit...? Neked nincs saját életed, vagy mi?

Mindenki azt vesz fel, amit akar. Én felöltözök, mert fázok, más meg felőlem rohangálhat fürdőruhában is, ha jól esik neki.

2022. dec. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy a tüdőgyulladást vírus vagy baktérium okozza fajtától függően, nem a hideg.
2022. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

amúgy az tényleg nem jutott az eszembe, hogy nincs pénzük legalább egy rendes zoknira :(

mint ahogy 9-es is ezen pattog már mióta, újra és újra visszatér, mint róka a dögre :)

spórolj aranyom, hidd el sikerülni fog

de ha nem, utalok neked zoknira

2022. dec. 15. 00:03
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Simán normális, egyáltalán nem vagyok fázós, miniszoknyát is hordok. Ha fáznék, nyilván lenne annyi eszem, hogy felöltözzek. Az a nem normális, hogy másokkal foglalkozol, mindenki azt villant ki, amit akar/tud. Fogalmam sincs, miért nem mindegy, hogy egy vadidegen mit vesz fel, vagy hogy néz ki, stílusra meg te vagy a proli, egy irigy házsártos vénasszonynak tünsz.
2022. dec. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Noren1989 ***** válasza:
49%

#12, ő igazából egy fitymacsattogtató 35+os fószer.


Noshát, hogy a kérdésre is válaszoljak.

Nekem is fura néha, viszont én speciel örülök neki.

Jólesik bokákat nézegetni télen is.


Ha megnézed, a legtöbb ilyen lány, aki hasonlóan hordja,

általában még fejlődésben levő szervezet, vélhetően a napi kalóriabevitelük bőven fedezi a hőmennyiséget.

2022. dec. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!