Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ha pl. öltözőben...

Lányok ha pl. öltözőben egymás előtt vagytok meztelenül meg szoktátok nézni, méregetni a többi nőt?

Figyelt kérdés
Mik azok a testi tulajdonságok meztelenül amit szoktatok irigyelni más nőktől és mik azok amik miatt inkább ti érzitek magatokat jobbnak? Mik azok amik esetleg undort vagy megvetést váltanak ki belőletek?

2020. márc. 24. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok lány, de abból kiindulva, hogy mi fiúk megnézzük egymást, megnézik ők is
2020. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nem nagyon szoktak meztelenül lenni, de megnézem őket, persze. Magammal nem szoktam őket összevetni, nem irigykedek és nem érzem magam jobbnak. A tanga nekem valamiért nagyon nem tetszik, az undort vált ki a legtöbbször, de nem vetem meg azt, aki hordja.
2020. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

Az extrém túlsúly pl undort vált ki belőlem vagy ha valaki tele van anyajeggyel(abból is az undi fajtából ami kiemelkedik a bőr felszínéből és rücskös a felszíne). Naggyábol ezek, de mivel eü-Ben dolgozok így megszoktam.

Egyébként olyan nem volt még, hogy valakit irigyeltem volna a tesi adottságai miatt(max pl a sportolókat mert én inkább skinnyfat típus vagyok)

2020. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Megszoktam nézni
2020. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És mi az ami tetszik, vagy nem tetszik neked?
2020. márc. 24. 17:53
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Wow, jó tudni, hogy ennyi nyomorék nő nézeget.
2020. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

En olyat is láttam hogy a szilikon melleket tapizták, röhögtek hogy milyen hülyén mutat ha előrehajolnak es oldalt kirajzolódik...


Amúgyis szerintem a nők folyton egymást nézegetik. Csak akkor nyugodtak ha úgy érzik jobban néznek ki a többieknél.


F

2020. márc. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Futólag megnézem, de nem hasonlítom magamhoz, nem utálkozok, nem ítélkezek.
2020. márc. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annak ellenére ugyan úgy megnézem a másikat pedig férjnél vagyok de nem tagadom mert női szemmel nézve vannak csinosabbak tőlem,van ami tetszik rajtuk. 36N
2020. márc. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Megnézni megnézem őket, de nem irigységből, se büszkeségből. Inkább felmérésből hogy ők se különlegesebbek nálam. Aki nagyon beképzelt, azt azért hogy mire föl.
2020. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!