Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként imadok harisnyat...

Fiuként imadok harisnyat hordani.. holnap megyek korcsolyazni.. vastagabb harisnya térdnadrággal? Gondoltam igy kényelmesebb lenne mozogni.. egy lany baratom azt mondta szerinte jo ötlet

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 10:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem.picsa nadrággal gondoltam. Allitolag a hölgyek szerint melegebb mint egy farmer.. en kényelmi szempotbol vennem fel.nem magamutogatasert..
2022. dec. 23. 08:53
 12/25 anonim ***** válasza:

11.

Ez így van, sok pitcsa szerint melegebb a harisnya mint egy nadrág, de vannak itt IGAZI férfiak akiknek meg sem kottyan a hideg, majd később mennek kezeltetni magukat.

Az legyen a hiúságuknak köszönhető!

Viszont az egyes kommentelővel egyet kell hogy értsek, én fellógatnám azt aki kitalálta térdgatyát, egy rettentő szánalmas cucc!

Vagy rövid nadrággal vedd fel, vagy hosszúval inkább.

F.

2022. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
A harisnya kérdés nálam sem gond, már mint hogy fiúként vegyek e fel vagy sem, nálam alap ilyenkor és ku.v@ra nem csinálok belőle ügyet, fel szoktam venni ha olyan az idő. De most hogy amúgy sem megyek sehova, úgy döntöttem hogy ebben leszek itthol meg egy póló van rajtam, és nekem elég kényelmes így lenni. Akinek meg nem tetszik nem néz rám.
2022. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
59%
Istenem ennyi agyhalott depil beteget. Megérett az emberiség a pusztulásra.
2022. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Rövider vettem fel

Nem terdnadragot. Teljesen jo volt. Köszönöm a hozzászoasokat .tanácsokar..

2022. dec. 26. 07:55
 16/25 anonim ***** válasza:
40%

Na látod, röviddel kényelmesebb, a térdgatya csak korlátoz a mozgásban.

Az a hiú fiúcskáknak való.

2022. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon hercig lehettél.
2022. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Miér? Nem.láttad ne itélkezz légyszi. Semmi exta.. még csak meg se néztek. Egy futo vagy focista ugyan igy nez ki .
2022. dec. 27. 18:25
 19/25 anonim ***** válasza:
44%
A normálisabbja meg sem néz, csak az itt tanyázó beteg barmok ugatnak, de élőben ezek is behúzzák a farkukat…
2022. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Egy képet tehetnél fel.

Józsibá a tangás

2022. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!