Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknál a harisnyanadrág +...

Fiúknál a harisnyanadrág + térdnadrág párosításhoz mit szóltok ebben az időjárásban?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 15:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
78%
CSAK egy nadrágot vegyél fel.
2015. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen harisnya, mintás nejlonba melegnek néznének, sima fekete pamutos még elmenne, igaz én fényes nylonba járnék, de egyből melegnek néznének.
2015. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 opened paradise ***** válasza:
87%
Édesanyámborogass...
2015. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
42%
Nyugodtan felveheted, de ne mintásat ami nagyon feltünő! Én barnát hordok, meg feketét!!
2015. szept. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem teljesen jó egy vastagabb fekete nejlonharisnya, ami már nem annyira átlátszó, kb 80-100 denestől felfelé. :)

Nem tudom szőrteleníted e a lábad, mert ha harisnyát hordasz, akkor illik. Szőrös lábbal elég gázosan néz ki ahogy lelapítja a szőröket. De szőrtelenítve teljesen jó. :)

2015. szept. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
54%
Plyan sokan irják, hogy ők milyet hordanak ff letükre, de én sajna még egyet sem láttam utcán! Pedig kényelmes és praktikus viselet lenne!
2015. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Akinek tetszik a harisnya és rövid naciban is jár, ahhoz is felhúzhatja, de olyant ami nem átlátszó. Pl én ma egy 40 denes fényes barna harisnyát vettem a térdig érő nadrágomhoz.
2015. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Na ettől lepezéztek, amit most írok. Emlékeztek még arra a régifajta kötött bordás harisnyanadrágra?Igen, amit még jó pár évvel ezelőtt lehetett kapni,gyerekeken már csak elvétve lehet látni, mert teljesen kiszorították a kínai mintás harisnyák.

Na a lényeg,hogy az elmúlt napokban láttam egy fiatalembert,aki éppen arra a vonatra szállt fel, amin én is utaztam. Pont velem szemben foglalt helyet, és a ruházata? Fekete sportos pulóver, ráhúzva egy fehér póló. Aztán a lábán halásznadrág, és fehér térdzokni, de inkább az fehér pamutharisnyanadrág volt,ahogy maz elején írtam, az a kötött bordás.A nyakamat tettem volna rá.Mivel nagyon elfoglalt volt a telefonjával, volt időm nem feltűnően megbámulni. Zokni nem lehetett, mert a bordás kötésűeknek nincs gumírozása,ellentétben a sima felületűekkel. Végül megkérdeztem tőle: Ne haragudj, semmi közöm hozzá, de a lábadon ez harisnyanadrág?

Mire ő az felelte: Igen, az! Nekem ez jön be.

Hát fura emberekkel van tele a világ.

2015. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Gondolom túrázó volt, azok szoktak így lenni, vagy biciklisek, én is harisnya mániás vagyok, szívesen húzok főleg nylon vagy télen microfibra harisnyákat, a nylont jobban megnézik, de sokan azt sem.
2015. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
50%
Bocs hogy ezt mondom de szerintem a harisnya rovidnadraggal b**is
2015. szept. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!