Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként imadok harisnyat...

Fiuként imadok harisnyat hordani.. holnap megyek korcsolyazni.. vastagabb harisnya térdnadrággal? Gondoltam igy kényelmesebb lenne mozogni.. egy lany baratom azt mondta szerinte jo ötlet

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 10:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
95%

Én is szoktam idehaza így lenni. Már mint hogy harisnya rövidnacival, abszolút kényelmes.

Csak ezt a nagy többség nem tudja el fogadni. Pedig szerintem semmi extra nincs benne. A harisnya nagyon jó meleg, aki tudja az hordja is. Miért ne lehetne ezt rövidnacival hordani???

2023. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

21#

Mert ugy nézel ki benne mint egy jóllakott napközis?

Rózsaszínű parteklit is szoktál használni?Az is kényelmes.Nem eszed le a csöpp kis selyempulcsikádat.

2023. márc. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
92%
22 azért mert mondjuk te utálod a harisnyát, nem biztos hogy, a 21 es ezen a véleményen van.
2023. márc. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Pl a.baratnömnek tetszik . Azt mondta egyedi es vagány sportos rövidnadrággal . Csak ne atlatszo legyen a harisnya ..
2023. márc. 14. 06:00
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ezt mondta a feleségem hogy milyen stílusos, és egy jót mosolygott, azt mondta neki tetszik:)

Természetesen én pamut harisnyanadrágot veszek alá.

2023. márc. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!