Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » AliExpress méret probléma?

AliExpress méret probléma?

Figyelt kérdés

Eddig pulóvert teetaku-ról rendeltem. Most néztem egy aliexpress pulóvert. A két mérettáblázatot összehasonlítottam és teljesen összevagyok zavarodva. Ami Ali-n szélességben xl-es az teetakun nincs meg l-es sem, viszont hossszúságban meg 2xl. Teetaku-n rendelt pulóverem l-es volt. Egy kicsit bő rám és hosszú is, magyarul nagyon kényelmes. Az ali-s pulóver viszont szélességben kevesebb lenne, viszont 6cm-el hosszabb. Én 165cm vagyok és 81kg. Nem tudom mi a jó úristennek nem lehet egyfajta méretezést bevezetni. A bolti kínaiban vett pulóverből meg Xl-es nagyon nagy volt rám. Teljesen összevagyok zavarodva.


Pulcsi linkje:

[link]



2022. dec. 22. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alis mérettáblázatot vedd figyelembe semmi mást, az hogy a meglévő ruháidban milyen méret van semmit nem jelent. Én múltkor cipőt rendeltem aliról, a mérettábla szerint 37-es volt a nekem megfelelő, furcsa volt mivel itthon sokszor még a 36-os is nagy rám. Megjött, tökéletes lett. Nem kell érteni a logikát, azt rendeld ami a mérettábla szerint jó.
2023. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És szerinted melyik méret lenne jó nekem?
2023. jan. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!