Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az problémát jelent, ha...

Az problémát jelent, ha rendeltem Aliexpress-ről, de a számlatörténetben az összeget amerikai dollárban mutatja?

Figyelt kérdés

Ha a részletes adatokra rámegyek, akkor írja a forintra konvertált összeget, illetve azt is, hogy a devizanem amerikai dollár. Viszont az lenne a kérdésem, hogy a számlatörténetben nem forintban kéne írnia az összeget? Vagy ez így nem probléma?

Ha hülyén hangzik a kérdés, akkor elnézést kérek, most először csináltam ilyet és nem tudom, hogy működik.


2020. dec. 30. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Én csinálok egy képet az aliexpressen ahol látszik a megrendelésszám és az ár dollárban. Ehhez csatolom a bankszámla kivonatot ahol látszik hogy az ár dollárban azonos. Mivel a megrendelés szám rajta van a csomagon mindent be tudnak azonosítani. Nekem eddig működött.
2020. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!