Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kettő stílust kevernék...

Ha kettő stílust kevernék mennyire néznék ki hülyének? Bővebben lent le írom.

Figyelt kérdés

Nem igazán érdekel mert tudom hogy nem normális hogy másnak szeretnék meg felelni, de ha egy 8 soros steel fekete steelt, nadrágot ráhúzva egy nirvanás pulcsit hordanék? az igazi rockerek vagy kicsodák nagyon megnéznének?Nem szeretem ezt a szót azért írtam így:D

Mert tudom hogy a nirvana grunge irányzat ami egybe műfaj és ott bő szárú farmer, kockás ing, flanel, converse a stílus de nagyon merész lennék?



2022. dec. 24. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Fiúként vagy lányként?
2022. dec. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincs semmi stíluskeverés.

Kifejezetten közkedveltek az acélbetétes bakancsok ezen a színtéren (is).

A grunge pont az a rockzenei irányzat, aminek a valódi követői (nem az Instagramon csücsörítő libák) azt vallják, hogy nem egy sztereotipizált, feltűnő megjelenés tesz valakit rockerré. Bármiben megjelenhetsz, amit szívesen viselsz, de ez egyébként az összes irányzatra igaz, mert az egyetlen, ami lényeges, a zene szeretete.

A követői, ahogy Kurt Cobain fiatalon nem engedhette meg magának, hogy drága holmikat vásároljon, ezért abból főztek, amit találtak. Örülj, hogy neked ilyen fiatalon van Steel bakancsod, és használd egészséggel.

2022. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi rockerek lesz.rják, hogy milyen ruhát veszel fel.
2022. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok amúgy, de akkor rendben kipróbálom majd így. Köszönöm a segítséget<3
2022. dec. 24. 10:59
 5/12 Metionin ***** válasza:
Kutyát se érdekli szerintem.
2022. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a gondod ezzel a párosítással...A fekete 8 soros amúgy is egy alap acél. Teljesen jó.
2022. dec. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert nem e lenne feltűnő a bakancsal főleg úgy hogy a steelnek a bakancsai különlegesen néznek ki de akkor megpróbálom majd.
2022. dec. 25. 16:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem különleges, sőt, éppen ellenkezőleg! Abszolút a klasszikus acélbetétes bakancs formavilágát hozza. Legalábbis szerintem.
2022. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De akkor ezt úgy érted hogy nem néz ki jól vagy inkább átlagosan?
2022. dec. 25. 18:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj már ezen ennyit! Inkább tegyél be egy kis Alice In Chainst, és chill!
2022. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!