Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornadresszet miért nem...

Leos pg kérdése:

Tornadresszet miért nem használnak az emberek?

Figyelt kérdés
Én szerintem nagyon jó dolog a tornadressz! Mindenkinek kőne használni tornadresszet! Vannak fényes, és csillogós, rövid, és hosszú ujas, és ujjatlanok is vannak! A tornadressz az a legjobb megoldás a táncra, és a tornára is, ja meg strandra is jó! Ja meg otthon abban lenni, az is jó! Vannak felnőtt méretben is! Fiú, leány, férfi, és nő is használhat(na) tornadresszet!

2022. dec. 27. 13:10
1 2 3 4
 1/40 Metionin ***** válasza:
100%
Használnak, legtöbbször tornához, mert arra van.
2022. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
A tornászok használják is,arra való. Te sem flangálsz otthon pl. síruhában,csak ha síelni mész. Na,ez is ilyen...
2022. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
strandra minek kellene ilyen?
2022. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Műszálas.

Nem szeretem a műszálat.

2022. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%

Pár évtizeddel ezelőttig természetes volt, hogy tornához, gimnasztikához tornadresszt hordtak a lányok: [link] Miért változott ez manapság leggings+top-ra?

Tornadresszben szabadon lehet mozogni, nem akadályozza a mozgást, nem csúszik el. Mivel testre simul, az edző és a tükörben a viselője is jól látja a mozgást, az esetleges hibákat.

Vízi sportokhoz árulnak hosszú ujjú tornadresszhez hasonló fürdőruhákat, ami pont azért zárt felül, hogy a túl erős UV sugárzástól megvédjen. Ugyanakkor vizesen kellemesen hűsít pár percig, ami alatt meg is szárad a melegben.

Aláöltözetként inkább a body praktikus, ami pont olyan fazon, mint a dressz.

2022. dec. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
18%

Az csak sportoláshoz kell, mert egyébként az olyan meleges kicsit.

Olyan mint az atléta. Emlékeztek. A Fredy Mercury is állandóan atlétában, passzos fehér nadrágban adta elő a nótáit a szinpadon.

Csajoskodott állandóan.

2022. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Benne is van a nevébe hogy torna tehát tornára való például. Azt nem tudom miért nem tornáznak benne manapság, jó nyilván a tornasportban viselik és kötelező is főleg versenyeken. Sima tesiórákon már rég nem kötelező iskolákban pedig szerintem praktikusabb volt mint a póló, rövidnadrág. Én azért szerettem mert egyrészes volt nem csúszkált fel-le nem kellett póló betűréssel vacakolni, teshezállósága annyiból nem tetszett hogy feszült rajtam szinte és kiemelte még azt is ha egy picit nagy volt a hasam, viszont előnyösebb volt mert nem akadtam be sehova, és végig követte a testem vonalát és könnyebben is mozogtam benne. Az nem tetszett hogy az alsó része szár nélküli volt mint ha bugyiban lettem volna olyan érzésem volt midnig meg azért így eléggé betudott vágni ami nem volt annyira kellemes sokszor. Amúgy meg nem volt vele bajom, mert kényelmes dresszeim voltak. Volt rá példa hogy nyáron fürdőruha helyett tornadresszt hordtam amikor elég hamar lett strandidő és nem volt fürdőruhám mert akkor az eőzőt már kinőttem, és strandra akartunk menni a helyi szabadstrandra és akkor mondta anyám hogy vegyem fel a tornadresszemet és ennyi. Nem volt rossz abba strandolni, akkor gyerekként annyira nem zavart. Egyszer amikor 17 éves voltam valahonnan előkerült az egyik régi dresszem amit kíváncsiságból felvettem és pont jó volt még rám. Aztán egészap az volt rajtam, jó idő volt, nem volt gond. Meg akkor csináltam olyat hogy felvettem a dresszt rá egy szoknyát és úgy mentem ki a városba. Úgy nézett ki mint ha egy testhezálló pólót vettem volna fel ami bevan tűrve és ennyi. Szerintem a kutya sem vette észre hogy mi van rajtam.
2023. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Hordanak hétköznapra is tornadresszet például a tengeren túlon. Sőt, abba mennek bevásárolni a reggeli kocogás közben, belebújós tanga papucsba. Amikor Miamiba voltunk a lányommal nem akartam elhinni. Pizsamába közértbe menni meg ilyenek...
2023. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Itthon szoktam hordani. F
2023. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Használunk dresszt :) L
2023. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!