Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tornadresszet miért nem...

Leos pg kérdése:

Tornadresszet miért nem használnak az emberek?

Figyelt kérdés
Én szerintem nagyon jó dolog a tornadressz! Mindenkinek kőne használni tornadresszet! Vannak fényes, és csillogós, rövid, és hosszú ujas, és ujjatlanok is vannak! A tornadressz az a legjobb megoldás a táncra, és a tornára is, ja meg strandra is jó! Ja meg otthon abban lenni, az is jó! Vannak felnőtt méretben is! Fiú, leány, férfi, és nő is használhat(na) tornadresszet!

2022. dec. 27. 13:10
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
93%
Ha itthon vagyok és nem tervezek menni sehova akkor simán csak dresszben vagyok. Meleg van, izzadok, ilyenkor semmi sem jó nekem, de mégis a dressz az amit el tudok ilyenkor viselni. Van úgy hogy, a kerti zuhany alatt le mosdok gyorsan, és a vizes dressz hűt egy darabig. De a póló az pillanatok allat át nedveseik rajtam. Inkább a dresszben vagyok:)
2023. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó. Szoktam hordani.
2023. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó idő van itt nálunk hogy, én még ma is abban voltam vagyok most is:)
2023. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

33. Igeeeeeen ????

A boltban is abban voltál netán. ????? 😄😁😆

2023. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
#34 szinte ugyan az mint egy body egy rövidnadrág vagy szoknya és tádámm senki nem mondja meg , hogy nem egy polo van rajta
2023. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 34 es igen volt rá példa:)

Kis rövidnacival.

35 ös neked teljesen igazad van,

Én jobban szeretem ezeket mert nem kell állandóan gyürögetni meg igazítani:)

2023. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért csak kevés lány szereti, pedig szerintem olyan vagány és szexiek benne!
2023. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
#36 tornász vagyok így nekünk edzésen és versenyeken a dressz kötelező , tesi tagozatos gimibe járok így ott is kötelező tesiórán illetve egyébként csak body-kat hordok nagyon éves polom van mivel zavar , ha fel gyűrődik és kényelmetlen , ha nem testhezálló .
2023. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
86%
38. 36 vagyok és teljesen egyetértek veled. Mivel én is nagyon nem szeretem ha gyűrődik rajtam a felső egyszerűen nem tudom el viselni. Nálam a body a nyerő felső, inkább ez mint póló, néha persze van kivétel:)
2023. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nagyon ritka a kivétel amikor pólót veszek fel állásban body-hoz max egy croptop illetve egy leggings vagy szoknya és kész is a szett ami takarja amit kell és kényelmesen el vagyok benne
2023. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!