Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16-20 éves fiúk! Bejön nektek...

16-20 éves fiúk! Bejön nektek egy lányon a skinny magas derekú farmer?

Figyelt kérdés

Kicsivel köldök felé erő, skinny farmer bejön nektek?

Szerintem jó az alakom, 170 centi és 50 kiló vagyok, sportolok, formásak a lábaim, szerintem a fenekem is elég jó. 16 éves vagyok, nagyon szeretem az ilyen farmereket, ezért is érdekel, hogy ez mennyire imponáló, ha jó alakú a lány. Felsőkből is a feszülősebbeket preferálom, viszont ez most nem lényeg.



2023. jan. 2. 01:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2023. jan. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%
Magas derekú nadrágok nem, annyira taszítóak, hogy az csak na.
2023. jan. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2023. jan. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az csak nagy kerek popsin áll jól. A tiédet inkább lelapítja (170 cm 50 kg aránnyal biztosan nagyon vékony vagy). A te alkatodhoz az alacsony derekú farmer a jobb.
2023. jan. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Persze, ha nem valami extrém magas derekú, hanem normális.
2023. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
Én alapból imádom ha egy csajon farmer vagy. Ha gondolod nálam lehetsz favorit. Írj rám nyugodtan.
2023. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%
Igen bejön. Ez az a derékmagasság, ami még tetszik. Ha ennél magasabb akkor az már tüdőnadrág, ami taszít.
2023. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Jó lenne ha a fiúk/férfiak felfognák, hogy azért hordunk mi nők sokan magas derekú nadrágokat, mert azok pászolnak leginkább a testalkatunkhoz. 😂 És itt most nem a mellig felhúzott nadrágokra gondolok, nyílván. De amíg a férfiaknak általában fordított háromszög alakú testalkatuk van és a csipőjüknél van a legkeskenyebb pont, addig a nőknél az a derekuknál van, és a csipőjüknél pedig a legszélesebb. Ezért az alacsony derekú nadrágok egyszerűen nem praktikusak és kényelmetlenek, csúsznak lefelé, a francnak se kellenek.
2023. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%

8.

Jó lenne ha a lányok/nők felfognák, hogy a nadrág a lábra való, nem a hasra. Nem vesemelegítő, tiszta illúzióromboló, amikor az egész rövidnadrág a hasatokon van, kicsit előrehajolva meg máris 10 centi szünet van hátul a deréknál, úgy eláll a gatya. Minősített esete a tüdőbikini-alsó, komolyan, mint egy pelenka.

A női gatya meg nem tud lecsúszni, ha csak egy kicsit is feljebb van, mint a csípő, mert lejjebb szélesebb a nő. (Ugyanezen okból csúszkálnak felfelé a minik is, nem lefelé).

2023. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%
Jó hogy nem a nyakatokba húzzátok mar a nadrágot, a nadrag felénél 2 újjat rákellene varni es megis van az egybenadragos ruha. Ocsmány ez a deréknadrág. Akkor legalabb övet tegyetek már bele. Egy funkciója mégis csak van, taszító, ha ez a cél hordjátok nyugodtan, undorito, ez olyan mint a rövidújjúing, vagy zokni szandál. Nem illik senkinek, nem emeli ki az alakotokat, egy farmer igen de púp alatt végződjön, magasabban végződő farmer ronda, akinek meg tetszik annak nincs izlése.
2023. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!