Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen boltokat ajánlanátok...

Milyen boltokat ajánlanátok divatos öltözkedéshez 20éves férfiak számára?

Figyelt kérdés
Főként a H&M-ben vásárolok, néha Pull&Bear, Zara esetleg még Bershka. Szeretnék ötleteket kérni, hogy hol találhatóak jó minőségű és divatos ruhák? Főként inkább ilyen fiatalos és kissé egyedi érdekelne(tudom a H&M nem tartozik az egyedi közé). Mostanában nagyon felkapott lett a SikSilk de megmondom őszintén nekem az annyira nem tetszik. AboutYoun szoktam nézelődni, de inkább olyan konkrét üzletek érdekelnének mint a H&M.

2021. júl. 11. 20:47
A kérdező szavazást indított:
divat
ruha
H&M
fiatal férfi
6 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a szavazás véletlenül került oda
2021. júl. 11. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal jól jársz,ha online áruházakat nézel.De kb. boltokból én is ezeket látogatom. Amúgy H&M-re nem mindig mondanám,hogy nem egyedi bár igaz mostanra kevés egyedi dolog van. Emlékszem még 2015-körül mennyi egyedi dolog volt itt meg a Zarába,havonta cserélődött,most egy csomó üzletbe ugyanazok a darabok találhatóak meg.
2021. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem nem túl menő fast fashion tucatmárkák.


Olvass utána a guglin, hogy "mens minimal wardrobe", elég jó tippeket szoktak adni, hogy mit mivel kell kombinálni, hogy modernül, de elegánsan nézzél ki.


És érdemes kimondottan férfi divatüzletbe járni, mint pl. a Griff Gentlemen's vagy a Kristóf üzletek, mindenhol nagyon jó minőségű ruhákat lehet venni, amik drágábbak ugyan, mint az általad említett fast fashion cuccok, de sokkal tovább hordhatóak.

2021. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én inkább olyanokra gondoltam kifejezetten mint a H&M, ahol olyan pólót is tudok venni amin akármilyen minta(?) van nem pedig úgy mint az online áruházakba ahol mintha egy plakát lennél tudsz venni egy Tommy Hilfiger pólót és elkérnek érte 10-12ezer forintot.
2021. júl. 12. 02:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, én alaból nem hordok feliratos pólókat, szerintem nem elegáns, meg még fizessek is, h reklámozzak valamit?


Vagy egyszínű vagy mintás (pl csíkos, stb) pólót hordok.


De hát vannak, akiknek tetszik.

2021. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, énis pont ugyanígy vagyok vele, csak kb az összes pólóm majdnemhogy egy boltból van ezért szeretném kicsit bővíteni a ruhatáramat
2021. júl. 12. 15:23
 7/8 xp ali ***** válasza:
Hát, a H&M az nem fiaaloknak való. Én az asszonyt kitiltottam onnan. Férfiban sem jobb sztem. Zara sztem jobb. Persze attól függ, milyen a stílusod.
2021. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
F&F
2021. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!