Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas cipők tisztításához mi...

Adidas cipők tisztításához mi a legjobb módszer?

Figyelt kérdés

Leginkább fehér superstar, grand court típusaim vannak. (tehát bőr)


Láttam, hogy vannak a márkának kifejezetten sneaker tisztító cuccai, de azért mégis csak túlzás egy pár darab törlőkendőért 7 ezer Ft-ot kiadni :)


Alapból én popsitörlővel szoktam áttörölgetni a port róla használat közben, de most szeretném őket alaposabban áttakarítani, úgy, hogy lehetőleg semmiféle kárt ne tegyek benne.


Aki esetleg jártas abban, hogy mik az otthoni alternatívák, vagy olcsóbb kategóriájú sneaker ápoló habok/kendők stb. erre a dologra, azoktól szívesen várnék tippeket, ötleteket! :)


Egyébként Adidashoz hasonló cipőfűzőt lehet valahol kapni? Nekem sajnos sikertelen minden évben a kitakarítása, pedig kimosom, bezáztatom, fehérítem. (Tudom, tudom, bármelyik kínai üzletben találok pár száz ft-ért, csak azok nem olyan formájúak :) )



2023. jan. 2. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Micellás vízzel (ez egy fajta sminklemosó), vattával áttörlöd

[link]


Vagy DM-ben kapható tisztító radír is jó

[link]


Nekem mindkettő módszer bevált

2023. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!