Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti még vesztek fel...

Lányok ti még vesztek fel fényes latex leggings nadrágot szerintetek még nem ment ki a divatbol?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 18:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Jó kérdés 😁
2023. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, szerintem szexi
2023. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4%
Mindig is undorító volt.
2023. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer volt rajtam egy koncerten, de még szeretném hordani, csak nem tudom hova. Egyetemi előadásra azért túlzásnak érzem, máshova meg nem járok.

Sokkal kevesebbet látni, de viszont a nem full fényes bőr nadrágot sokan hordják.

2023. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyenesen undorító, annak aki ilyet vagy a nem fényes verziót viseli annak messziről látszik mennyi esze van... A leggings az nem nadrág, a bőr leggings, a latex és a pamut sem ! Hosszú felsővel lehet viselni, de úgy sem való mindenhova !
2023. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 mikeXxX ***** válasza:
73%

5# Az öltözködésnek ès az èsznek mi köze van egymáshoz ?

Ismerős 2 diplomás nő is vesz fel ilyet azèrt mert neked nem tetszik sok fèrfinak ès nőnek mèg tetszik .

2023. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Diplomát nem az intelligencia miatt adnak, hát a megjelenés az viszont eléggé árulkodik róla !
2023. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi baja vele az embereknek.. ha valakinek jól áll, szép lábai és feneke van és nem átlátszó, akkor csak kiemeli..
2023. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát pont most fogalmaztad meg :D Kiemeli ! Nem biztos, hogy ez a mértékű magamutogatás "kiemelés" ez túl intelligens egy megmutatkozás, hogy a seggemre meg a vénuszdombomra feszül a fényes cucc, ez már a kihívó (régi szó, ma a férfiaknál a határ kb a térdig érő strandnadrág, tehát ami afölé ér az b*zis, kihívó, magamutogató, nőknél kb, ha egy szál semmiben van, akkor sincs semmi baj, sőt mehet a nyálcsorgatás)
2023. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

"Nem biztos, hogy ez a mértékű magamutogatás "kiemelés" ez túl intelligens egy megmutatkozás"

Inkább járjanak burkában, eltakarva magukat, mint egyes kevésbé szimpatikus országokban? Az aztán csak az intelligencia...

2023. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!