Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel hordjam ezt a nadrágot?

Mivel hordjam ezt a nadrágot?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy ilyen meggingsem és gondolkoztam hogy mit vegyek fel hozzá.

Szerintetek vegyek fel alája boxert?

És föléje vegyek még fel valamit?


Esztétikailag kérdezem, nem időjárás szempontjából.


25/F



2021. nov. 13. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez ugye kamu??
2021. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
szerintem vegyél alá valamit mert ez az anyag kidörzsöl
2021. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
NE VEDD FEL!!!!
2021. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Olyan ruhát alapból nem veszünk, amit nem tudunk hordani. Felesleges, pénz kidobás és még a fast fashiont is támogatod.

Ha lenne egy alap elképzelésed akkor azzal tudnánk mit kezdeni, de így önmagába semmit. Egyáltalán hogy áll rajtad? Mennyire a te stílusod? Stílusok terén mennyire vagy egyhangú vagy színes? Alkalomra vennéd fel (pl. hobbi divat fotózás) vagy mindennapokra?

2021. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

" Alája - föléje"


Van baj! :)

2021. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindennapokra venném fel, általában farmer vagy bőrnadrág van rajtam, inggel és bőrdzsekivel


Am volt már rajtam magában és nem dörzsöl ki semmit

2021. nov. 13. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Boxert neeee!

Én tangát vennék alá, és semmiképpen sem boxert, mert tutira látszana alatta, és úgy nagyon bénán nézne ki. Ez egy vékony feszes anyag, szerintem egyedül a tanga az ami normálisan nézne ki ezzel, mert az ugye nem vehető annyira észre alatta.


Fölé nem vennék semmit, ez így jó, ez ilyen fazon. Nem kell takargatni, ebben pont ez a lényeg hogy ez ilyen nem mindennapi vagány darab. :)


Amúgy milyen érzés hordani? Gondolom szuper kényelmes, mert sztreccses.

Viszont mennyire szellőzik az anyaga? Nem izzad bele az ember? Érdemes ilyet venni? Hány fokos időben ideális ez? Mert gondolom télen hideg mert vékony, nyáron meg meleg lehet hogy fekete. De tavasszal és ősszel el tudnám képzelni magamon is. Te milyen időben szokted hordani?

2021. nov. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Igen, kényelmes, és tágul. Hát igazából október vége felé jött meg, így leginkább hideg időben hordtam. Mostanában eléggé szétfagy benne a lábam, mert elég vékony, de nem érdekel mert jól nézek ki benne és kényelmes. Sztem leginkább ősszel és tavasszal lehet hordani.
2021. nov. 14. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Plattform magassarkú illene hozzá, b..zibárba tökéletes viselet.
2021. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A Kék osztriga bárban tuti siker! ;)
2021. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!