Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a lányok, akik egymagasak...

Azok a lányok, akik egymagasak a pasijukkal, miért vesznek fel idétlenül magassarkú cipőket, h aztán ott billegjenek a párjuk mellett, aki fél fejjel kisebb szegény?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez jó kérés.....:D

Amúgy is ha nem tudnak magassarkúban járni akkor mink veszik fel???

2010. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Azért mert a pasija nem nőtt magasra, egy normális nő nem dobja sutba a saját stílusát. Ha magassarkú- párti viselje.

Nehogy a pasi törpesége miatt kelljen laposban járni.

Nekem is volt velem egymagas pasim, hordtam mellette magassarkút, de zavart, hogy én vagyok magasabb. Lecseréltem egy 188 cm magas pasira (akivel már közel 5 éve vagyok, és van egy majd 3 éves kislányunk is). És mellette bármilyen cipőben lehetek, mert 173 cm magas vagyok alapból, de ő mindenképp magasabb nálam, akármilyen cipőt veszek fel.


25L

2010. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Osztom az előző válaszoló véleményét. :)
2010. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
utolsó előtti te egy ribanc vagy
2010. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egy kicsit tényleg érdekesen hangzik, h lecserélted a pasit, mert nem hordhattál mellette magassarkút..
2010. okt. 2. 23:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátom 2cm-vel magasabb alapból nálam, tehát, szinte bármit veszek fel, akkor is magasabb vagyok, de nem egy fejjel, csak 5-6cm-vel. 180cm-is vagyok, és hordok magasabb sarkú cipőt, az meg nem érdekel mások mit mondanak.
2010. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy sem szeretem a magassarkút, de van ahova azt kell felvenni, vagy egy nadrághoz az néz ki jól, és alapból is kicsit magasabb vagyok(5cm), de én max 5-6 cm-es magassarkút veszek fel, a magasabb hosszabb ideig kényelmetlen.
2010. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Ribanc az anyukád, te drága.


Természetesen nem a magassága miatt lett lecserélve a pasi, hanem mert nem működött a dolog kettőnk között. Ez csak olyan hab a tortán dolog volt, hogy zavart, hogy nem volt magas. Természetesen ha ezen kívül a pasival minden tökéletes lett volna, nem lett volna vége.

De (mivel zavart a magasságkülönbség) a következőt (akivel 5 éve tart, tehát nyilván nagyon ribanc vagyok) már úgy választottam, hogy magasabb legyen nálam.


Amúgy szerintem az az ideális h a pasi kb. 15 cm- vel magasabb a lánynál, így akkor sem ciki együtt megjelenni, ha a lány extra magassarkút vesz fel.

2010. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk ha úgy magasabb egy csaj a pasijánál hogy mindketten 180 cm körül vannak, az már gáz. Mit akar egy égimeszelő a magassarkúval? 2 méteres akar lenni csaj létére?? Mondjunk az én barátom is kicsi, de mégis magasabb nálam, mert én 148 cm vagyok ő meg 165 körül, úgyhogy hordok magassarkút, de max ilyen 5 centiset. Ettől magasabba nemtudok járni. :S
2012. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%

Én is butaságnak tartom ezt. Mert szerintem is hülyén néz ki ha a csaj magasabb. Engem például zavart, ha olyan csajjal mentem végig az utcán aki magasabb volt akár 2-3 cm-el is.

Nekem az eddigi barátnőim mind alacsonyabbak voltak nálam és magassarkúban is kisebbek voltak.

2012. okt. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!