Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Shein csomagot hozó futárnak...

A Shein csomagot hozó futárnak van valamilyen telefonszáma? Ha hívna nem tudnám akármikor felvenni a telefont és jó lenne tudni hogy ő volt-e, nem egy pénzlehúzós😅

Figyelt kérdés
Valamint... Ha S-es méretet rendeltem 170cm/47kg-re az jó lehet? Van olyan pulcsim ami xs és kényelmetlen mert passzos, pedig vékony vagyok

2023. jan. 8. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A fő kérdésedre sajnos nem tudom a választ, viszont én is hasonló paraméterekkel rendelkezem, mint te (172/48), nekem jó az S-es méret, bár ez attól is függ, hogy milyen ruhadarab, mert nekem van olyan, amiből az XS-es a jó.
2023. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A kézbesítés napján kapsz egy e-mailt és talán sms-t is, benne lesz a futár száma, ő fog hívni, mikor viszi, de én csináltam már olyat, hogy írtam neki, hívtam, hogy nem tudom felvenni majd, de a kézbesítési címre dobja, így nem volt az, hogy nem hozta, mert nem vettem fel, én mindig a munkahelyemre rendelem
2023. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!