Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli hideg időben lehet tenni...

Téli hideg időben lehet tenni menstruáción kívül is betétet a bugyiba, azért, hogy melegítsen? Vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, hogy télen, ha hideg időjárás van odakint, akkor meg lehet azt csinálni, hogy betétet teszek a bugyiba (a rendes, mensikor használatos szárnyas fajtát), akkor is, ha nem menstruálok, hogy adjon egy plusz réteget, hőszigeteljen, és melegítsen odalent ha pl. le kell ülni egy hideg helyre?

Ti csináltatok már ilyet? Vagy nincs értelme? Esetleg ha van, akkor ugyanúgy az eldobható fajtát érdemes, vagy moshatót?



2023. jan. 9. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Miért ne lehetne, ki tiltja meg?! Ki kutat a bugyidban?
2023. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Én tisztasági betéttel próbálkoznék inkább a helyedben. Az egészségügyi (menzeszes, szárnyas fajta) kevésbé szellőzik, nem feltétlen egészséges, ha folyton bepállasz odalent.
2023. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

A 2-esnek igaza van. Egy ekkora nedvszívó, nem szellőző réteg naponta nem fog jót tenni.

Illetve, a betétek árai az egekben vannak, plusz környezetre is elég károsak. Én azt mondanám, hogy keress inkább olyan bugyit ami vastagabb.

2023. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem egeszseges vastag betetben rohadni allandoan. Na meg egyebkent se hasznalna tul sokat.


Ha hideg helyre kell leulni, akkor vagy ne ulj le, vagy vigyel magaddal parnat, takarot,stb.

2023. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Metionin ***** válasza:
98%
Nincs értelme, vegyél fel inkább egy plusz kisnadrágot alulra.
2023. jan. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem egészséges, és nincs értelme.

Inkább vegyél fel egy plusz réteget.

2023. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Én meleg téglát szoktam.
2023. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
94%
Mire használták a nagyik a duxerbugyit? Hogy télen ne kapjanak aranyeret. Különben akárhova ha leulsz megfazhat.
2023. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Ha nekem férfi létemre a testen kîvül lévő csomagom nem fázik, akkor a nőknek az hogy fázhat ami nekik meg épp belül van?
2023. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem ez a baj, te eszleny. Hanem hogy hideg hatasara gyengul az immunrendszer es siman kialakulhat egy hugyuti fertozes, rosszabb esetben vesegyulladas, ha tul sokat ucsorogsz hidegben es erzekeny vagy ra.


Remelem ezt azert nem kell magyarazni, hogy miert baj. 🤷‍♀️

2023. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!