Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék szerezni gyorsan...

Hogyan tudnék szerezni gyorsan és nagyon kedvező áron egy pár papucsot?🩴Sztori lent. Minden ötlet érdekel, ötleteljetek! 🙂

Figyelt kérdés

Van otthon papucsom, de elutaztam és itt a szálláson szembesültem azzal, hogy elfelejtettem papucsot hozni magammal, márpedig a zuhanyzóban illetve azután is, rendkívül jól jönne...


De nem kéne nagy beruházást csinálni, mivel ugye otthon van papucsom.


Nem tudom, hogy maradt ki a pakoláskor, pedig simán be is fért volna az utazótáskába, volt hely, a papucsom pedig elég kis helyen elfért volna.


Áhh, miért nem hoztam... ☹️



2023. jan. 12. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kínai bolt a környéken?
2023. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt sem írod le, hova utaztál, hogyan vársz segítséget?
2023. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kik, Pepco, Kínai.
2023. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Életképtelenség lvl 100000. Kínai, pepco, kik, de egy intersparban, tescoban, lidlben is találsz olcsón papucsot. Mire kiírtad ezt lemehettél volna venni egyet
2023. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük hogy belföldön vagy és nem a semmi közepén, mert akkor pepcoban tudsz olcsón beszerezni papucsot
2023. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha ügyes vagy, két db 15cm. átmérőjű, 30cm. hosszú gyújtósból ki tudsz faragni egy pár papucsot.
2023. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell venni, tudsz csinálni házilag DIY papucsot 🗿

[link]

2023. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Jó lett volna, ha tudok kölcsön kérni pár napra, mert nem vagyok híve a fogyasztói társadalomnak, de alig ismertek itt valakit. Végül a Decathlonban lett véve egy pár.
2023. jan. 13. 18:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy papucs vásárlása nem a világ vége. Jó ha van egy extra pár utazásokra, legközelebb alapból azt pakold majd be így legalább biztos hogy nem indulsz el papucs nélkül.
2023. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!