Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy márkás zokni tovább bírja...

Egy márkás zokni tovább bírja mint a kínai?

Figyelt kérdés

Nekem sorba szakadnak ki a sarkuknál a kínai zoknik.

A márkás zokni nem lyukad ki a sarkánál és a lábujjnál?


2010. okt. 3. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül bírja tovább egy márkás. Amik tányleg jó minőségűek azok a J.Press és a Calzedonia zoknijai. Néha leárazzák őket, én akkor szoktam bevásárolni :).
2010. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van több, mint 2 éves kínai zoknim és kutyabaja.
2010. okt. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak 1-2 éves kínai zoknijaim, még mindig épek. Annyi, hogy a talpuk kikopott, de a márkás is ugyanúgy kikopik.
2010. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a tesco-s zoknik híve vagyok, de inkább az anyagát szoktam nézni, és azt, hiogy mennyire igényesen van kivitelezve, mint a márkáját. Márkásak között is vannak ronda, plöttyedt kötésű, rossz akril anyagú zoknik és kevésbbé márkásak között is vannak szép, pl viszkóz vagy pamut zoknik, amiken nincs varrás, és külön gumírozás...

Ugyanis az igényes zokni ismérve, hogy a gumiszál bele van kötve az anyagába és nem belevarrják, és az orránál is a jobbak ketlizve és nem varrva vannak, ami annyit takar, hogy belül sincsen semmiféle kiálló varrat vagy ilyesmi. Elvileg, ha kicsit meghúzod, akkor se szabad, hogy az anyag lyukacsosnak látszon, tehát szép szorosan kell, hogy kötve legyen és az anyaga vagy pamut vagy viszkóz plusz lycra vagy elasztán kell, hogy legyen. Amira az van ráírva, hogy tiszta pamut, az gyanús, mert akkor hol marad a gumírozás a szárából, amit a gumiszál ad...

2010. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!