Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha az ingnél csak az egyik...

Ha az ingnél csak az egyik oldalt göngyölítem fel az ujját, arról hogyan vélekednének az emberek?

Figyelt kérdés

Vettem egy jó inget, ami nagyon jól áll úgy is, ha felgöngyölítem a könyökömig az ujját, és akkor is, ha végig hosszún hagyom a kezemig. Ritka az olyan ing, ami mindkét módon tökéletesen passzol rám.


Kitaláltam, hogy bal kezemnél felgöngyölíteném, jobb kezemnél nem. Azért a balnál, mert a karórámba egyébként is beleütközik a hosszú ujjú ing.


Tehát jobb kéznél hossz ujjú, bal kéznél rövid, így hordanám. Mi a reakció rá?


Kicsit valami újféle divat, amit másnál még nem láttam, habár nőknél láttam már nagyon ritkán olyan felsőt, ami egyik oldalt hosszú ujjú, másik oldalt egész vállig fedetlen, és nagyon jól nézett ki, igazából innen jött az ötlet. Habár az a ruhadarab eleve olyan kialakítású, aszimmetrikus.


Kb. ez a stílus, csak az egyik oldalt még egy kicsit jobban felgöngyölítem, hogy nagyobb legyen a kontraszt a hagyott oldalhoz képest.

[link]


Ez így ingnél milyen?



#hosszú ujjú #aszimmetrikus #rövidujjú #felgörgetés #felgöngyölítés
2023. jan. 14. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Senkit nem fog érdekelni
Nem lesz szimpi, azt gondolják feltűnösködni akarsz valami mássággal
Azt hiszik, valamit szándékosan takarsz az egyik oldalt (tetkó, seb, pattanás...), kínosnak tűnik
Azon fognak gondolkodni, hogy ez valami újfajta divat-e, amiről ők eddig még lemaradtak
Érdekesként fogják titulálni. Felüdülés, hogy valami más, mint amit az unalmas mindennapokban látnak. Pozitív.
11 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is nagyon tetszetősnek látom, amikor valaki az egyik karját egész végig tetováltatja, még a kézfejét is, a másik karja pedig teljesen natúr.
2023. jan. 14. 20:45
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ne te akard feltalálni a spanyolviaszt.
2023. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Buta modorossagnak es eroltetett 'egyedisegnek' fogjak nezni, ha lathatoan direkt hordod ugy.
2023. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Azt gondolnák, hogy nőgyógyászati vizsgálatot készülsz elvégezni.
2023. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Inkább hagyd. Szerintem rossz ötlet.
2023. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!