Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok goth ruhákat,...

Hol tudok goth ruhákat, cipőket vásárolni?

Figyelt kérdés

Webshopokat mellőzném, online nehezen tudok sajnos magamnak ruhát és cipőt találni. Szeretnék boltba menni és felpróbálni őket hogy biztosra menjek. Turikat nem kell mondani, oda rendszeresen járok kincseket keresni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 16. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig más választásod nem lesz, mint megbarátkozni az online vásárlással. A magyar kereslet alapján nem éri meg boltot fenntartani. A Rockpince is bezárta a nagyobb üzletét, most már csak a kisebb van meg, sokkal kevesebb árukészlettel és méretválasztékkal. Nekik is érdemesebb a webshopjukból rendelni. De pl. Killstar ruháik nincsenek nekik se, csak Punkrave.
2023. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Rockpince és a Metalshop oldalán pontosan körbeírják a ruhákat. Több paraméter centiben, cipő esetén nem csak US, UK és EU méret, hanem talphossz is.
2023. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gihada
2023. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A giháda mennyire olcsó/drága a fentebb említett webshopokhoz képest? Egy sima póló kb mennyibe kerül?
2023. jan. 17. 00:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Változhat, ha a tulaj úgy érzi, hogy nálad jó helyen lesz, passzol hozzád stb akkor levihet az árából, de amúgy webshopokhoz képest szerintem nem drága én elég sok cuccot ott vettem teljes árban is és nagyon drágán nem nagyon veszek ruhákat xd
2023. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tényleg sokat segítettetek<3
2023. jan. 17. 01:00
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
a rockpincét felejtsd el. Szemét egy brigád, ha netán garanciát érvényesítenél akkor mindent elkövet, hogy kimagyarázza magát. Én is csak azért nem jelentettem a fogyasztóvédelemnek mert nem volt kedvem utána a huzavonához. Messziről kerüld őket.
2023. jan. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
80%
Rendes üzletet nem fogsz találni, vannak ezek a rock boltok, ahol megfordulnak goth márkák termékei de akkora hasznot raknak rá, hogy érdemesebb a márka oldaláról megrendelni, amikor valami akció van. Nekem a ruhák fele turis, régebben sok stílusban hozzám illő dolgot találtam, pl. az összes Spiral pólóm és Living dead soluls pulcsim/táskám turis. Olykor a sima boltokban is ki lehet fogni nagyon szép csipkés fekete ruhákat, csak azokban általában időszakosan vannak ilyesmik, attól függ, a divat épp merre hajlik. Mostanság pl. simán veszem a platform bakancsot boltban, régebben meg úgy kellett rendelnem külföldről, mert épp nem volt menő. Most bejött ez a dark academia dolog, egy csomó cuccot árulnak, amit én simán hordtam azelőtt is, csak nehezebb volt beszerezni, valamennyi ebből is bekúszik a fast fashion boltokba, érdemes nézelődni. A Sheint is megszerettem, bár ott alaposan utána kell nézni a ruhák anyagának és méretének de fekete blúzokban verhetetlen. Végezetül ajánlanám a tematikus fészbukos eladós csoportokat, gyakran rendelnek az emberek figyelmetlenül és rakják fel a jobbnál jobb márkás cuccokat is áron alul, ott is vettem/cseréltem elég sok dolgot.
2023. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerencse, hogy fekete ruhadarabok mindenhol vannak. Az utóbbi időben a legáltalánosabb fast fashion üzletekben (Bershka, Pull&Bear, Zara, Sinsay, Reserved, H&M) is vettem egy csomó különlegesebb alter cuccot, - pl. műbőr kabátokat és dzsekiket, Cure-os pulóvert (!!! 😅), fekete ruhákat, öveket, kockás nadrágokat és szoknyákat, - mert tavaly elég nagy divat volt a retrózás, én meg megúsztam olcsóbban, mintha mindent a Metalshopról rendeltem volna.

A Bershkában és a Zarában mindig találok platform bakancsot és csizmát, és mivel egy speciális fazont viselek egész évben, nem lehet elég belőle otthon akkor sem, ha hosszú évekig bírják (márpedig van, ami 4 éves).

Viszont ha már a Corvin környéke, a Cropp és a House az a két fast fashion üzlet, aminek sokkal alternatívabb kínálata van, mint a többi hasonló árkategóriájú boltnak. A Cropp tulajdonképpen olyan, mintha egy európai Hot Topic lenne, a House-ban pedig mindig vannak darkos / punkos / grunge-os kollekciók.

Kiegészítők terén a Claire’s elég erős, főleg Halloween környékén szerzem be a legextrább dolgokat, de egész évben van miből válogatni.

2023. jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!