Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság mennyire számít...

Manapság mennyire számít "cikinek" a gumicsizma?

Figyelt kérdés

Ma már muszáj volt bemennem egy cipőboltba és venni valami vízálló lábbelit hogy haza tudjak menni.

Manapság már vannak egész jópofa, jól kinéző "gumicsizmák" amik úgy néznek ki mint egy sima bakancs.

DE

Az én lábméretemre alig lehet valamit kapni, most is csak egy sima "rút" gumicsizmát tudtam venni, abból volt olyan ami csak egy mérettel tér el, nem hárommal.


Elég hü lyén érzem magam benne, falun mi a kerti munkához szoktunk ilyesmit hordani, bizarr pesten a belvárosban sétálni "ganyézós" csizmában. Amúgy elegánsan szoktam öltözni munkába...


Pár éve még amúgy láttam gumicsizmát embereken, de most a napokban direkt figyelem és senkin nincs...

Újra gáz lett? Vagy mi történt?

Hogy ne érezzem magam hülyén benne?


2023. jan. 18. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Volt egy időszak pár éve, amikor még a panel 8. emeletén lakó kiscsajok is gumicsizmában jártak. :D

Amúgy meg: én úgy vagyok vele, hogy soha nem azt nézem, hogy valami mások szerint most trendi-e, vagy sem. Legyen praktikus, feleljen meg a célnak, és ennyi. Az egy hülye tévképzet, hogy majd most mindenki téged fog nézni. ;-)

Egyébként is: esténként a buszpályaudvaron olyan egyének vannak, hogy simán jöhetne oda filmet forgatni a Star Trek csapata. Most akkor szerinted egy gumicsizma akkora megrökönyödést keltene?

2023. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Én azt mondom, hogy VAN az az időszak. Tipikusan novemberbe szoktak olyan esős idők lenni, hogy szerintem praktikusabb is, mint bármely más bakancs.

Meg ha jól emlékszem tavaly májusban is hideg volt és esős az idő. Szóval ilyenkor oké.

De random hétköznap szerintem túlzás.

2023. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

Mondjuk ezt nem teljesen értem, random hétköznap szoktam elázni (hétvégén szimplán nem megyek sehova, ha szakad az eső).

2023. jan. 18. 15:03
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem gáz, amikor tényleg áll a víz az utcán. Viszont én is folyton idegeskedek azon, hogy gáz-e, így inkább vettem egy műanyag platformos csizmát. Ez magassarkú, szóval nem ázik át a zoknim, és legalább ha elcsúszok, stílusosan törhetem ki a bokám :D

Hülyeségen kívül tényleg nyugodtan használd olyankor, mikor így napokon át esik az eső, állítom, hogy még olyan is lesz, aki féltékeny lesz rád, mert nincs rosszabb érzés a vizes zokninál

2023. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Én simán felveszem esős időben, szerintem jól néz ki, azt meg pont leszarom, ki mit gondol róla.
2023. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


"nincs rosszabb érzés a vizes zokninál"

Szívemből szóltàl. :D

2023. jan. 18. 15:48
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

Lehet, hogy praktikus, de szerintem baromi röhejes viselet :D

Soha nem venném fel.

2023. jan. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

#7

Szerintem meg az röhejes, ahogy manapság a tinik öltözködnek, meg az, mikor dagadt nők haspólót vesznek fel, de hidd el, hogy senkit nem érdekel se a te véleményed, se az enyém. Mindenki azt hord, amit akar.

2023. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező kérdezett, én meg válaszoltam mert kíváncsi más véleményére. Persze le is lettem pontozva, mert a véleményem nem egyezik máséval.

Egyébként egyet tudok érteni veled. Szerintem is borzasztó ahogy mostanában öltözködnek, de a gumicsizma is ugyanolyan ízléstelen mint a tinik és a haspólós duci nők öltözködési stílusa. Annyira igénytelen a most divatos 6 mérettel nagyobb, mindenhol lógó pulcsik, pólók és trottyos gatyák. Mint egy csöves aki azt veszi fel amit talál.

2023. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Még a főnökasszony is felveszi a gumicsizmáját ilyen időben. A kezében meg ott a Dior táska.
2023. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!