Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten mennyire szokatlan,...

Pesten mennyire szokatlan, vagy jellemző, hogy gumicsizmát hordanak?

Figyelt kérdés
Egy kisebb városban élek, és pár napja volt itt egy nagyobb eső. Én ilyenkor mindig gumicsizmát hordok. Szeretem mert kényelmes, nagyon praktikus, ha vizes az utca, sőt szerintem jól is néz ki. Persze nem a zöld, "tanyasi", fajtáról van szó. Szürke Hunter-em van ami azért divatosabb. De ősztöl Pestre költözök, és arra lennék kíváncsi, mennyire szokatlan látvány ott, ha egy férfin gumicsizma van?

2022. aug. 4. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Megint itt vagy, gumicsizma fétises?
2022. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom te hogy vagy vele, de én nem nagyon szoktam esőben, eső után mászkálni. Ráadásul azért nem gyakran van akkora eső, hogy teljesen beázzon a cipőm. Ha meg bokáig érő víz van az utcán akkor nem megyek sehova, vagy autózok. Te csak azért mész ki az utcára eső után, hogy gumicsizmában sétálhass? Mi van akkor ha reggel elmész otthonról rendes cipőben, de napközben jön egy eső és nincs nálad a csimmád? Hazamész a csizmádért és utána abban lófrálsz? Vagy mindig viszed magaddal, hátha esni fog az eső?
2022. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Baszki minden szétszárad és alig van eső.Budapest nem Velence!Itt nem csónakokkal közlekedünk!

Valamikor gyerekkent hordtam egy sárga gumicsizmát amikor nagy esők voltak.Csak azert mert a muternek nem lett volna kedve latni hogy szandekosan minden pocsolyat megtalálok és saraskodok egy cipőben.

2022. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

:-))) #2


Elképzelem, hogy viszi magával hátizsákban, hátha eső lesz.... :-D

2022. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Pesten semmi sem furcsa. Főleg a.csöves öltözet és az igénytelen emberek. A gumicsizma itt észrevehetetlen.
2022. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
A gumicsizma alapvetően mezőgazdasági munkákhoz való. Tehát arra tökéletesen megfelel, hogy kiganézz benne az állatok alól, vagy palántázz a rizsföldön. Egyéb esetben tényleg csak akkor van létjogosultsága, ha áll a víz az utakon, ilyesmi pedig Budapesten igen ritkán fordul elő (akkor is csak 1-2 órára, valami nagy felhőszakadás után). Szóval hogy a kérdésedre válaszoljak: itt nem szokás. Vegyél inkább egy normális, vízálló cipőt vagy túrabakancsot. A gumicsizma nem városba való.
2022. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1/4 Nem tudom mire gondolsz ezzel.


2/4 Nekem nincs autóm, sajnos egy ideig nem is lesz. A kérdés viszont jogos, pontosítanom kellett volna. Nyílván nem arra gondoltam, hogy munkahelyre vagy egyéb fedett épületbe abban megyek. Én sport gyanánt sétálni szoktam. Elég sokat, akár napi 8-10 km-t is, és ezzel nem szeretek felhagyni akkor sem ha esik. Szóval itt előfordult párszor, hogy esőben is kimentem. Ekkor szoktam felvenni a csizmát, máshova nem...

2022. aug. 4. 11:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

többtízezres gumicsizma, mert néha eshet az eső...?

LOL

2022. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8/8 Pont azért vettem ilyet, mert ez még aránylag jól néz ki. Szóval ha már néha használom, ne nézzenek meg annyira...
2022. aug. 4. 11:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9: senki nem néz meg téged Bp-en... Nem falun leszel....
2022. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!