Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cikinek vagy viccnek találjáto...

Cikinek vagy viccnek találjátok, hogy ha valakin kilukadt zokni van rajta?

Figyelt kérdés

Ismerősöknél vagy mikor házibuli van, ahol lekell venni a cipőt, önmagában nincsen gond, de amikor egyes férfiak és nők szorongva ülnek és némelyikük takarja is a zoknis lábát ahogy csak tudja mert lukas lett, akinek olyan lett, annak viccesnek találta mások előtt és adtak neki épp zoknit, másik félnek pedig rémciki és szóvá tette.


Nálatok mennyire gyakori hogy elszakad a zokni? ha olyan helyzetben vagy ha nincs tartalékban zoknid mondjuk? akkor mit teszel? kinek mi a véleménye a dologról?



2023. jan. 19. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Nem szokott, nem fordul elő hogy kilukad.
Ritkán fordul elő hogy kilukad..
Gyakran fordul elő hogy kilukad..
Mindig, sűrűn fordul elő hogy kilukad.
32 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Volt róla olyan is, hogy együtt mentek a gyerekével vásárolni cipőt, és véletlenül lukas zokni volt rajta a gyereken, és az anyja mérges volt rá, ezért cipő mellé vettek 5 pár zoknit is.
2023. jan. 19. 12:33
 2/17 Metionin ***** válasza:
100%
Simán előfordul, hogy felveszed és még nem lyukas, aztán menet közben kilyukad és amikor leveszed a cipőt, csak lesel. Nem kell ebből ügyet csinálni, bárkivel megesik.
2023. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak akkor lyukadtak a zoknijaim amikor a cipőfűzőt a talpam alá raktam. az enyémek max kopnak, ha meg már túl kopott, kidobom
2023. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszókat.!
2023. jan. 19. 18:15
 5/17 A kérdező kommentje:
eddigi#.
2023. jan. 19. 18:16
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Anyám mindig ezen is rugózik, de nem érdekel a dolog, mert nem szoktam senkihez sem járni/menni.
2023. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
Inkább vicc.
2023. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, ha más lukas zokniban van
2023. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jártam már így,nem jöttem zavarba.
2023. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nem tartom cikinek. A gyártók hibája. Manapság nem szokás, főleg Magyarországon minőségi termékeket árulni. Néha kicsit olyan érzésem van, mintha minden pocsék árut ide hoznának eladni. Az öblítőknek nem marad meg a ruhán az illatuk, a samponoknak egyen szaguk/illatuk van, ami kicsit olyan ureaszerű, a cipők jó kényelmetlenek, amellett, hogy csúnyák, és a kaják rohadtak, pl sparban rohadt, fonnyadt zöldségek, fura mellékízű, soknapos húsok... Lehet tovább sorolni... Az lepne meg, ha van ember ebben az országban, akinek az itt vásárolt zoknija nem lukad ki rövidebb hordási idő után. Na, az vicces lenne!
2023. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!