Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A magassarkú miért női cipő...

A magassarkú miért női cipő és miért gáz ha egy férfi hordja?

Figyelt kérdés

Utána olvastam, és meglepő módón azt olvastam, hogy magassarkú cipőt először férfiak hordtak, tehát kezdetben ez egy férfi cipő volt.

Mitől változtak meg ennyire az emberek, hogy ma már ha egy férfi magassarkút vesz fel, akkor az mindennek el van mondva és csak a nők hordják?


2023. jan. 25. 10:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom.Az biztos hogy agyfa$t kapnék ha egy magassarkúba kéne elbotorkálnom a 110 kilómmal.Bokatörés nélkül a magyar útviszonyokat figyelembevéve biztosan nem úsznám meg.Ha most konkrétan az lenne hogy férfi viselet lenne,akkor se venném fel azt a xart!

Biztos rajöttek erre akkoriban es azért hagyták a fenébe mert nem ferfitevekenységekhez volt alkalmas.

2023. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11.

Tehát akkor inkább a nők törjék ki a lábukat benne, mivel a nagy egyenjogúság miatt már sokan végeznek férfias munkát is.

2023. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nos férfi divat, női divat ide vagy oda, van némi biszex hajlamom, de a magassarkú se férfin se nőn nem jön be.
2023. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

13.

Érdekes, mert nekem férfiként sem jön be a nőkön ez a cucc.

Lábujjhegyen áll, és a sarka alá van támasztva. Ez jön le mint látkép.

2023. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A divat történelmet megfogalnazónak igaza lehet. Sokat változott és vàltozni is fog a világ ezzel együtt a divat is. Hogy mi az elfogadott jelenleg társadalmi kérdés is. Ami még igaz lehet, hogy van egy mainstream vonal amit az emberekkel elhitettek és mindenkinek ezt kellll követni, mert aki nem teszi kitaszítottá válhat. Szerintem ez csak egy cipő viselési stílus mint a tornacipő vagy elegáns viselet a viselője szeretne valamit kifejezni vele szrrintem leginkább önmagának.
márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az tény, hogy a tűsarkú egy roppant elegáns patináns nőies mára viselet. Szerintem ez a cipő értéket, eleganciát, megjelenést, talán intelligenciát fejez ki. A férfi viselője jogosan gondolhatja, hogy túl lépett a társadalmi stigmákon már nem kötik a szabályok még akkor is ha az emberek megbámulják. Azt akarja mondani, hogy "Engem nem érdekel a világ véleménye" Kíváncsi típusként próbáltam és mit mondhatnék meglepően kényelmes.
márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12#Bánja a fa$om hogy ki töri ki a lábát!Azt irtam hogy én biztosan nem fogom!
márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!