Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a szett már...

Szerintetek ez a szett már kihívónak számít?

Figyelt kérdés

Testhezálló póló + kardigán, úgy, hogy a nőnek rövid / össze van fogva a haja. Tehát szabad a nyak és a dekoltázs (de nem mély vagy kivágott az utóbbi).


Például:

- [link]

- [link]


Kibontott hajjal:

- [link]



2023. jan. 31. 20:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Nem
2023. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy az az ütődött, aki a másik kérdésében azt is kihívónak és szexre felhívásnak tartja, ha a nőnek kilátszik a kulcscsontja?
2023. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


#2 - Nem, nem is tudom, melyik kérdésre gondolsz.


Én nő vagyok, és most nőtt meg annyira hosszúra a lófarkam, hogy szeressem copfban hordani (a rövid copfot nem annyira szeretem, a hosszút annál inkább). Én a hétköznapokban a kardigán + testhezálló póló szettet gyakran hordom, de összefogott hajjal hirtelen olyan "meztelennek" kezdtem érezni magamat. Egyébként viszonylag nagy mellem van, lehet, hogy ez is hozzájárul. De valószínűleg csak meg kell szoknom.

2023. jan. 31. 20:39
 4/18 anonim válasza:
93%
#1es vagyok Hát ha 2 méteres melled van lehet kihívó 😂
2023. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem tartom kihívónak. Attól még jól néz ki, de nem kihívó.
2023. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem is tudom, lehet, hogy amiatt is hangsúlyos, mert nagyon fehér a bőröm, télen ugye még inkább, egészen olyan, mintha "világítanék" ezen a nagy, szabad bőrfelületen. (nyak; igen, kulcscsont, ahogy írtad; dekoltázs) De valószínűleg csak a fejemben van így, és a többi embernek fel sem tűnik semmi. Azért is linkeltem képet, pl. az elsőnél látom, hogy jó nagy a szabad bőrfelület, mégsem zavaró.
2023. jan. 31. 20:45
 7/18 A kérdező kommentje:
#4-es: 75D. De nem lóg ki, nem látszik a vájat, mint a 2-es linken.
2023. jan. 31. 20:48
 8/18 anonim válasza:
100%
Akkor nem kihívó.
2023. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az kicsit se inkább ilyen egyszerű, visszafogott és nőies.
2023. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Kihívó?! Inkább nagymamás, ha már a végleteknél tartunk.
2023. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!