Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyire tetszen...

Lányok nektek mennyire tetszenek a fényes vagy lakk kapucnis kabátok aminek behúzó zsinórja vagy patentja van? Felvennétek ilyen kabátot és a kapucnit is a fejetekre húznátok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy akinek tetszenek a fényes lakk kapucnis kabátok azok mit szeretnek benne a legjobban?

Aki nem szereti az meg mit nem szeret benne?

Illetve járnátok olyan fiúval aki szintén szereti a fényes kapucnis kabátokat?


Esetleg kombinálnátok fényes lakk vagy latex nadrággal és lakk csizmával?


Kérem csak lányok és nők írjanak mert az ő véleményükre lennék kíváncsi.



#csuklya #kapucnis kabát #lakk kabát #Fényes kabát #Fényes kapucnis kabát #Vinyl kabát
2023. febr. 4. 14:27
A kérdező szavazást indított:
Szeretem a fényes vagy lakk kapucnis kabátokat
Nem szeretem a fényes vagy lakk kapucnis kabátokat
8 szavazat
 1/4 Metionin ***** válasza:
46%
Nekem mindig a kukászsák jut róla eszembe, nem tetszik és nem is hordanám. Szövetkabát párti vagyok.
2023. febr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy ezen az oldalon az összes hülye fétis előfordul...
2023. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Az előző két válaszadó véleménye vegyítve, kiegészítve annyival, hogy suttyó prolis.
2023. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es: Te meg miről beszélsz?

Ha fétis dolgokat keresgélsz akkor rossz kategóriában keresgéled.. Ez az öltözködés kategória szóval valamit nagyon benéztél.

2023. febr. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!