Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletet ajánlanátok...

Melyik üzletet ajánlanátok egy ilyen alkatú lánynak?

Figyelt kérdés
Hosszú karok, hosszú felsőtest, vékony derék. Azt tapasztalom, hogy az üzletekben vagy alacsony vékony lányoknak, vagy magasabb teltebb nőknek gyártanak ruhákat. Minden túl rövid, vagy túl buggyos. A magasabb vékony nőkről valahogy megfeletkeztek. Nadrágoknál egy fokkal jobb a helyzet, bár ott is gondom van sokszor a szárhosszúsággal. Egy csomó jó cuccot nem tudok megvenni ezek emiatt. Így azt a pár jót meg agyonhasználom. Ötletek?

2023. febr. 9. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alacsony, nem vékony nőkről is megfeledkeznek, felmosok minden nadrággal :D
2023. febr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eleve el van szabva minden, hogy örökké elégedetlen légy és vedd az újat, illetve, hogy spóroljanak az anyaggal. Nem figyeltétek meg, hogy kényelmes ruhadarabokat már nem lehet kapni? A nadrágot nem tudod a derekadig felhúzni, ha leguggolsz kilóg a sejhajod, miközben a szárával a földet sepred. A felsők, ha kicsit is lazábbat vennél belőle, a karodat nem tudod mozgatni benne, mert a hónod alatt mélyen le van varrva az ujja, ezért ha oldalra tartod a karodat, a füledig felugrik a vállrész, mert felcsúszik az egész, miközben olyan mély a nyakkivágás, hogyha előre hajolsz mindened kivan. Semmin nincs zseb, vagy csak dísznek jó. Rá van írva, hogy 100% pamut, miközben nyáron a víz folyik rólad benne. A szoknyák és a blúzok is többnyire mintásak, hogy véletlenül se tudd összepárosítani őket.


Amúgy egy tipp: a te alkatoddal a H&M-et nézném meg, de ott meg az a baj, hogy "gorilla" szabásúak. Hosszú a kéz és láb, de nagyon szélesek, ezért ha vékony vagy, ott sem fogsz jól járni.


Nincs olyan bolt, amit jó szívvel tudnék ajánlani, mert én sem találok semmit magamnak. Pedig én átlag alkat vagyok, és minden kicsit is jobb cucc azonnal az én méretemben fogy el mindenhol. (Lehet, hogy már ki sem rakják, mert az eladók elviszik? Aznapi kitételnél késő délután mire odaérek már nincs semmi a méretemben) :(

2023. febr. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 igen tudom sajnos, fordítva ugyanez. #2 a H&M az egyik legrosszabb nálam. Mindenbe beleférek 5x, tényleg gorilla szabásúak. Azért köszönöm.
2023. febr. 10. 23:57
 4/5 anonim válasza:
Én sem vagyok egy kiköpött konfekcióalkat, úgyhogy átérzem. Igazából véletlenszerűen lehet titkos befutókat, kincseket találni akár újan, akár turkálókban. Ha jól rémlik a fővárosunkban van egy óriások boltja konkrétan, de attól se várj mindent lefedő megoldást. Emellett menő az, ha egy lány-nő tud varrni. Régebben ment a csere-bere szabásminta-ügyileg, ma ennek jóval kevesebb divatja van, de azt mondom, kizárásos alapon eljött számodra a lehetőség... ;) A kényszer elég jó múzsa.
2023. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi a tippet minden álmom, hogy tudjak varrni :D

Van varrógépem és készletem is hozzá de még semmit sem tudtam megvarrni rendesen. Türelmetlen és ügyetlen is vagyok.

2023. márc. 11. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!