Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem szégyelik magukat, akik...

Nem szégyelik magukat, akik az ünneplőhöz kék farmert és tornacipőt vesznek fel?

Figyelt kérdés

Fiúknál ritkábban látom, hogy nem a teljes öltöny van rajtuk, de lányok között sokan felveszik a blúzt, alul meg kék farmer és tornacipő van rajtuk.

Én ott tipegek a magassarkúban, ők meg így elegánsak... Legalább a farmer lenne fekete. Nagyon rontják az összképet és bután néznek ki a rendesen kiöltözött emberek között.



2023. febr. 9. 06:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%
Én pl. már rég nem viselek a zakóhoz hagyományos szövetnadrágot.
2023. febr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 NTBS ***** válasza:
35%
Nem, mert nincs ilyen magas szinten az intelligenciájuk.
2023. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
39%
Nem: őket nem érdekli semmi sem.
2023. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
71%

Persze, nyáron a bírók alsóneműt vesznek csak a talár alá, és úgy ülnek be a tárgyalásokra, de a tinilányok szégyelljék magukat, amiért valami nevenincs iskolai sz.rra nem úgy öltöznek fel, mint az operába. Itt a kicsinyesség és a nagyzási hóbort elég groteszk elegye figyel be a kérdezőnél.


Amúgy tudod, mi a magassarkú célja? A láb hosszabbnak, a fenék meg nagyobbnak és formásabbnak tűnik tőle. Tizenéves lányokat tényleg elengedhetetlen iskolai rendezvényen szexualizálni.

2023. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
63%

Azzal együtt, hogy utálom az ünneplőt, én sem értem. Vagy ez, vagy az.

Minősített esete, amikor magára vesz valami csini rövid egyberuhát, alul meg valami bumfordi tornacipő virít.

2023. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
96%
Én aki fiúként nagyon odafigyel hogy mit vesz fel, engem amit leírsz a legkevésbé sem zavarna. Ami zavar az pl. az mikor nem tudnak felöltözni normálisabb ruhában színházban, étteremben. Mackófelsőben és susogóban mennek étterembe.
2023. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%

Inghez és kék farmerhez tornacipőt illetlen hordani. Nem is praktikus viselet, mert a tornacipő nem szellőzik, be is büdösödik a láb.


Engem csak az zavar, mikor valaki, aki anyagilag megengedheti magának nem tud helyhez méltóan felöltözni: pl. színházba vagy étterembe melegítő/kapucnis felsőbe megy.

2023. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
36%

Márpedig én egyetértek veled kérdező, amikor sulis voltam, a lányok mindig problémáztak abból ha valami eseményre szoknyát kellett felvenni, mindenki szakadt farmert fekete vans cipővel és pufi kabáttal hordott.:D Pedig igenis az én véleményem alapján egy nőnek legyen kifinomult öltözködési stílusa, legyen elegáns, (ne közönséges) legalábbis én erre törekszem és így komfortos nekem. Fura hogy mások miért akarnak ennyire szürkék lenni.

20/L

2023. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
21%

Én nem. Akkor szégyellném magam, ha ilyen mindenlében kanál no-lifer lennék, aki mások öltözködését lesi. De hát nem vagyunk egyformák.

Mondjuk ha csak tipegni tudsz a magassarkúban és nem normálisan járni, akkor nyugodt lehetsz, hogy te nézel ki a leghülyébben.

Ha annyira kötelező lenne az elegéns viselet, akkor nyilván nem farmerban lennének.

2023. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
25%

17.

Farmerhoz történetesen tökéletesen passzol a sportcipő, nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy nem.

2023. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!