Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem szégyelik magukat, akik...

Nem szégyelik magukat, akik az ünneplőhöz kék farmert és tornacipőt vesznek fel?

Figyelt kérdés

Fiúknál ritkábban látom, hogy nem a teljes öltöny van rajtuk, de lányok között sokan felveszik a blúzt, alul meg kék farmer és tornacipő van rajtuk.

Én ott tipegek a magassarkúban, ők meg így elegánsak... Legalább a farmer lenne fekete. Nagyon rontják az összképet és bután néznek ki a rendesen kiöltözött emberek között.



2023. febr. 9. 06:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
29%
Ki hogy szeret kiöltözni?
2023. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
53%
XD Ennél ne legyen nagyobb problémád. :):) :) Amúgy , szerintem jó a blúz+ kék farmer kombó. :):) Jól néz ki; és legalább ennyire is adtak magukra. Engem nem zavar; én nem csinálnék belőle ügyet; nem kell ennyire felfújni;meg kiakadni rajta. Van ilyen,előfordul, megesik; hogy az ember ilyet lát; nem köll rajta kiakadni. :):) :) :):) Amúgy, amikor elegancsosba' kell lenni, akkor én mindig fekete nadrágot/szoknyát szoktam viselni; viszont simán fölveszek hozzá fekete edzőcipőt. :):) :):):):) :) Mikor ötödévesek voltunk, egyik csaj megjegyezte az osztályban, aki addig nem volt az osztálytársam; hogy milyen izé volt, hogy voltak, akik edző cipőben voltak érettségin. :):) (Miénk egy napon volt velük, csak két külön emeleten. :):) ) Na, és akkor, szóval, meg ott lapítottam; hogy amúgy én is úgy voltam. :):) :) :):)
2023. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Hát igen, a mezei ünnepség még hagyján, de hogy érettségin sem tudtál normális cipőt felvenni, az már tényleg gáz.


Mi is ki voltunk akadva azokon, akik edzőcipőbe jöttek be még érettségire is.

2023. febr. 14. 18:36
 24/34 anonim ***** válasza:
44%
Milyen ünnepség volt a napokban ami miatt kiakadtál?
2023. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igaza van a kerdezonek
2023. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
én már azt se értem hogy ünnepélyre hogy vehetnek fel a lányok nadrágot. már itt elakadok. nálunk anno kötelező volt a sötét rakottszoknya harisnyával és a fehér blúz. akin nadrág volt azt nagyon lecseszték. nekem is kényelmetlen volt de én meg se próbáltam mást viselni nagyon lecsesztek volna nemcsak suliba hanem otthon apám is.
2023. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
53%
Vannak elegans fekete szovetnadragok is
2023. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem érdekli őket, pedig vihetnének váltócipőt, váltónadrágot is. Illetve, ahogy az egyik előző hozzászóló írta, lázadásból is öltözködhetnek így. Sok esetben ugyanezen gyerekek szülei sem képesek rendesen megjelenni egy ballagáson, például. Meg ha nem jár érte büntetés, minek viseljék. Sokkal inkább hordanak magassarkút, fekete nadrágot egy buliba, mint egy iskolai ünnepélyre. Amúgy a tanárok már annak is örülnek, ha legalább szép felső van a diákokon.
2023. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
elég baj az, ha már a kislányok se öltözködnek megfelelően. ha annyira nem bírják, vihetnének magukkal nadrágot amit hazafelé átvehetnének, de az iskolában még szigorúan maradna a szoknya-blúz rajtuk. az ünnepség az ünnepség, akárhogy nézzük. fel kéne öltözni normálisan! nem is értem miért nem bírnak ki pár napot a tanévben. nekem régen eszembe nem jutott volna ellenkezni. úgy öltöztem ahogy kellett meg ahogy szüleim mondták és kész.
2023. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Egyet elfelejtetek amikor kritizáltok itt


Azért is lehet ez mert a fiúknak kevésbé szemérmes dolog és gyorsabb ünnepség után az átöltözés mint a lányoknak

Most ha belegondolunk a fiúkat nem érdekli ha boxerra le kell vetkőzni ünneplőről és fel a farmer meg a póló de azért a lányok nem szívesen vetkőznének fehérneműre az osztályteremben

Ha meg kettesével mennének ki wc-re a következő óra fele elmenne vele


Amikor gimisek voltunk nálunk is ez volt hogy mi fiúk pikk pakk átkaptuk az inget és nadrágot a lányok meg kijártak a wc-re

A matrózblúz farmerrel meg mehkönnyíti az átöltözést

2023. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!