Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Európában szerintetek hülyén...

Európában szerintetek hülyén néz ki ha valaki cowboy csizmát hord?

Figyelt kérdés
Mivel állítólag kényelmesek, jó minőségűek és tartósak elgondolkoztam, hogy lehet kipróbálnám milyen cowboy csizmát hordani. Kinézetre nem gondolok semmi extrára, tehát semmi kígyóbőr vagy krokodil, sima kerek orr és 3-4 centis sarok. A szárát mindig nadrág alatt hordanám. Viszont mivel nagyon ritkán, esetleg rock koncerteken és motoros talákozókon látok csak egyet-egyet ezért félek, hogy idiótának néznének, ha utcára hordanám mindennapokban. Köszi a véleményeket! Amúgy 26 éves vagyok 185 magas és sportos

2023. febr. 11. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Mindenhol hülyén néz ki
2023. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Elég hülyén. Egyébként a cowboyok is csak bálokba meg ilyesmi helyekre veszik fel, meg ha fotózzák-filmezik őket, amúgy meló közben bakancsban vannak.
2023. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Van, akinek illik a stílusához.
2023. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyiféle cipőt látni (kivéve, mikor csak egyfajta egyent :D ), miért nézne ki bármelyik is hülyébben, mint bármelyik másik? Ha ráhúzod a nadrágot, akkor annyi látszik belőle, hogy esetleg hegyes az orra (mint sok más cipőnek), meg magas a sarka (mondjuk én ezt az előre lefelé csapott sarkat nem kedvelem, és régen ez nem is volt, meg régen nem is volt ilyen magas a sarok). A Délibe érkezvén vonattal a Vérmezőnél a várhegy oldalába jártam dolgozni egy időben, láttam már ott a járdán közlekedőkön atillát, kaftánt felfelé kunkorodó orrú papuccsal, ortodox zsidókat fehér ing és fekete minden másban... Hol probléma ez? Ki mit akar viselni.

Nekem is van, de a magas sarkon szédülök. :D Így a csomagtartóban van, tartalék cipőnek. :D

2023. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

"Mivel állítólag kényelmesek, jó minőségűek és tartósak"


Amíg nem akarsz benne járni.

2023. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Abszolut! Nyugodtan vallald fel a stilust amit szeretez. Legy egyed! A sorozat gyartasos cuccokat ami a hetkoznapi emberek altal " normalis" hordja aki ebben erzi jol magat.

Egy testhezallo nadraggal is csinosan tudod hordani.

"Dare to be Different"❣️

2023. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

"Egy testhezallo nadraggal is csinosan tudod hordani."

Az aztán tényleg egyedileg kaka lesz. :D

2023. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A western csizma hordása egy stílus és nem országfüggő . Végigmegyek a belvárosban bőven látok pasikon , de nem mindenkin ez egyértelmű, minthogy cipőből is többszázféle van . Akinek nem a stílusa azok általában azon nyivákolnak, hogy nem divat már...ez kb. olyan kijelentés, mintha azt mondanám, az ing nem divat már ......absz stílustalan hozzáértő szakértők országa vagyunk. Önazonos ember meg azt hord amit kedvel s amiben jól érzi magát.2023 van már .
2023. márc. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen jól áll a pasikon. Pláne ha illik a stílusába. Nekem bejönnek a cowboyos pasik lovasok. 25L
2023. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!