Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Punk koncert? Nem vagyok...

Punk koncert? Nem vagyok punk, mibe menjek?

Figyelt kérdés
Érhet "hátrányos" megkülönböztetés, ha tornacipőbe, csőgatyába megyek..?
2010. okt. 4. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, az jó lesz! meg valami egyszerű top, nem kell arra nagyon rákészülni, odafogsz menni és körbenézel és csodálkozol, hogy húúú mit paráztam én... Milyen koncert amúgy?
2010. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem fognak kinézni. De a cipővel vigyázz ,legyen jól "rögzítve" és ha be akarsz menni a tömegbe kérj kölcsön egy bakancsot mert le fogják taposni a lábad. HHa nem akarsz bemenni jó a tornacipő, de kösd meg rendesen.
2010. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Farmer + fekete póló vagy top + tornacipő - így akárhova el lehet menni, punk koncertre és diszkóba is.
2010. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Alvin és a mókusok koncert :)

Most olvasom hogy Unplugged koncert lesz.Tudjátok hogy ez milyen?Meg egyáltalán hogy zajlik egy koncert? Még sosem voltam:S

Előre is köszi:)

2010. okt. 4. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:

ó alvinra abba mész amibe akarsz... én már mentem úgyis koncertre mint aki diszkóba tart: D nemfog senki kinézni megnyugodhatsz, főleg, hogy alvint nagyon vegyesen szeretik.

Amúgy hát ha a szélére állsz, akkor nemtörténik semmi durva dolog, ott általába csak "nézelődni" szoktak az emberek. első sorba inkább ne menj, se a tömeg közepébe, mert lehet szerzel egykét sérülést:D Jó szórakozást.

2010. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Unplugged koncert akusztikus lesz kb. egy szál akusztikusgitárral, szóval szerintem pogo se lesz, szóval ne félj. :)
2010. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2010. okt. 5. 06:23
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Alvin annyira nem punk, inkább a gumipunk kategória, ami azt jelenti, hogy tényleg igen vegyes a rajongótábora, kb akárhogy nézel ki nem fognak kinézni. Pogó meg már rég nem volt igazi alvin koncerten, legfeljebb néha egy kicsit a tömeg közepén... ha meg unplugged akkor külön nem lesz nagy zúzás...
2010. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg, olyan cuccba menj, amit nem sajnálsz. (Nem baj, ha lehányják/tépik rólad). És kérj kölcsön egy bakancsot. Tornacipőben nekem mindig halálfélelmem volt a koncerteken.
2010. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azért az alvin az nem egy halálos cucc :)
2010. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!